Skocz do zawartości

Problem z odnalezieniem rybki


Joker00
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ktoś ma pomysł co się mogło stać z moim jednym z dwóch zbrojników niebieskich od jakiegoś miesiąca w tym dwóch czyszczeniach nie widziałem dwóch zbrojników razem, zwłok też nie ma jednego widzę przynajmniej raz dziennie, nie mam pojęcia czy to ten sam, dodam że nie mam żadnych drapieżnych ryb w akwa, czyżby aż tak dobrze się maskowały, próbowałem je wypłoszyć ruszając korzeniami i kamieniem ale nic to nie dało. Jakieś pomysły

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak jeśli chodzi o obsadę to mam 4 gurami marmurkowe, 10 neonków innesa, 2 (przynajmniej tyle wpuściłem) zbrojniki niebieskie no i 1 ślimaka antenone helena, wszystkie w miarę młode i jeszcze niewielkie i to w 60 L zdjęcia mojego akwa jeszcze przed wpuszczeniem rybek są w galerii, oczywiście jak podrosną to w planach jest 120L zbiornik, tak na marginesie jakie są znaki szczególne u zbrojników żebym mógł się przyjrzeć czy patrzę cały czas na jednego czy raz na jednego a raz na drugiego?

 

Aha i nie mam żadnych muszelek za wyjątkiem tej co ślimak na plecach nosi, jak na takie małe akwa to mają się gdzie schować, ale wcześniej i tak od czasu do czasu pokazywały się dwa teraz tylko jednego widzę. No i pokrywa jest więc też nie wyskoczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To "troszkę" za małe akwarium, jak na te rybki... mam nadzieję, że szybko kupisz to 120l!

może po prostu sie oba chowają, i raz widzisz jednego, raz 2. U mnie tak jest z Otoskami:P Widzę zawsze tylko 1:P czasami oba.(wiem za mało, ale czekam z kupnem, aż mi rybki wyzdrowieją.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...