Skocz do zawartości

HBL-803 SUN SUN - opinia


nord69
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, pojawił się niedawno na rynku nowy filtr będący połączeniem kaskady i kubełka, HBL-803 (mniejszy HBL-802). Nie udało mi się znaleźć żadnych pomocnych opinii przed jego zakupem, dlatego też postanowiłem podzielić się moimi 3 tygodniowymi obserwacjami.

Kupiłem 2szt. do moich bliźniaczych kostek po 90zł/szt. (28.02.2020), po niecałym miesiącu sprzedawcy podnieśli już cenę do 160zł, tylko za co.... ten filtr to konstrukcyjny bubel.

Z kupionych 2 przeze mnie, pierwszy cały czas jest zapowietrzony i nic z tym nie idzie zrobić, drugi daje się odpowietrzyć ale, po kilku godzinach wraca do swojej zapowietrzonej normy, działającej głośniej od TV i nie pozwalającej spać w nocy. Wadą jest brak gumowej uszczelki pomiędzy głowicą a kubełkiem, uszczelnia się plastik o plastik, zaciągany standardowym zatrzaskiem (jak w każdym kubełku). Filtry są nowe i te buble już od początku wykazują typowe objawy chińskiej tandety, po roku pewnie już tylko do wywalenia, nie wiem na jakiej podstawie podnoszą ich ceny zamiast wycofać wadliwy produkt z rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cenę podnoszą bo nie ma dostaw z Chin.

A jak nie ma towaru to muszą mieć marzę na tym co jest.

 

Jak to taki szajs to oddaj do sklepu na rękojmi ukryte wady konstrukcyjne.

 

Ja osobiście nie mogę powiedzieć złego słowa na sunsun 2lampy 2prefiltry i wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...