Skocz do zawartości

Prosze o porade !


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem na tym forum dopiero od kilku dni ponieważ akwarystyka mam nadzieje okaże się moją nową pasją.

 

Za dwa dni kupuje nowiuśkie jeszcze ciepłe akwarium o pojemności 240l. (moje pierwsze akwa)

 

Upatrzyłem również już filtr i tu mam pytanie czy FLUVAL 305 wystarczy do mojego baniaczka.

 

http://www.fionka.pl/index.php?products=product&prod_id=2005&utm_source=nokaut.pl&utm_medium=cpc&utm_campaign=2009-07&utm_content=2005

 

Prosze o porade, a może posiada ktoś taki filtr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 miesiécy uzywam Fluval205, zbiornik 252 l. Cichy, bezproblemowy, łatwy do czyszczenia(rzadko). Fluval305 na twój zbiornik w zupelności wystarczy i nie daj sie przekonac że to co mają inni jest lepsze(cudze chwalicie, swegonie znacie...).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja uwazam tak i wiekszy filtr tym lepiej bo miej problemu z czysczeniem i same komory filtracyjne sa wieksze co poprawia wydajnosc wszystko zlezy od kasy . nie ma znaczenia jaki wielki jest filtr bo i tak go bedziesz trzymac w szafce ja uzywam filtra do 500l akwa majac 200l i kryształ wode :D:D:D wiadomo ze wiekszy bedzie drozszy i miał wiekszy pobór mocy.. ten wystarczy ale decyzja nalezy do ciebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 miesiécy uzywam Fluval205, zbiornik 252 l. Cichy, bezproblemowy, łatwy do czyszczenia(rzadko). Fluval305 na twój zbiornik w zupelności wystarczy i nie daj sie przekonac że to co mają inni jest lepsze(cudze chwalicie, swegonie znacie...).

 

Skoro Ty masz filtr model niższy i jesteś z niego zadowolony nawet przy większym baniaczku niż ja więc kupie tego FLUVALa 305

 

Dzięki

 

W niedalekiej przyszłości pewnie znów będe potrzebował porad (początkujący) napewno sie zgłosze. Narazie wszystko znajduje na tym forum. :)

 

Pozdrawiam

 

...Oho i troche się zawiodłem ponieważ ten filtr nie posiada deszcowni. Chciałem kupić filtr Tetry e1200 ale niestety już nie było :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie

 

Czy ktoś może mi pomóc w obsadzie mojego akwa??

 

Mam baniak 240l, chciałbym żeby w akwarium były z 2-3 duże ryby oraz większe stadko mniejszych w stylu neonów i ewentualnie coś do odkurzania:)

 

parametry kranu:

No3 - >25

NO2 - 0

GH - >7

KH - 6

Ph - 8,4

 

W wyborze będe się kierował hmmm... napewno wyglądem Chce stworzyc rybom warunki jak najbardziej zbliżone do naturalnych oraz chce żeby wyglądało to dosyć profesjonalnie, ale do tego musze najpierw wiedzieć jakie chce rybki. Prosze o jakieś propozycje ciekawych i oryginalnych ryb.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...