Skocz do zawartości

Dobór Filtra, proszę o pomoc


warson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy szkoda tracić czas na tłumaczenie czegoś oczywistego. To że ryby nie zdychaja to nie znaczy że wszystko jest ok ale widocznie takie wytłumaczenie jest najlepsze. Ja też w rodzinie mam "akwaryste" który tak samo myślał i nie dochodziło do niego ze ryby np. będę karłowate. Pani w sklepie powiedziała i to było najważniejsze. Ludzie w tym kraju trzymają psy w bloku, na łańcuchu czy pala śmieciami i nic do nich nie dociera. W tym przypadku obawiam się że będzie tak samo.

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakoś miałem już 50l, i nic nie zdechło, od 3 miesiecy mój znajomy ma 25l i jakos jego ryby żyją, kuzyn ma 60l i ryby żyją w tym neony!   Jak wytłumaczysz życie bojownika w Kubeczku? Albo w Kuli welonek? daje rade daje. wiec prosze was zadalem pytanie o filtr a wasze akwarystyczne encyklopedie zostawcie dla siebie.   miliony ludzi kupuje owczarka niemieckiego do Mieszkań w bloku i co zdychają?   rozumiem różnicę między akwarium 10l ale już 60 sprzedaja w zestawach więc po coś to jednak jest.

Takich ludzi jak Ty powinni zamknąć na kilka lat do małego pokoiku podawać tylko jedzenie i raz na jakiś czas posprzątać Twoje odchody które by leżały gdzie popadnie. Umarł byś w takich warunkach? Raczej nie, ale jak by Ci się podobało takie życie co?

Powinny być surowe kary za takie traktowanie zwierząt.

Dziwisz się czemu nikt nie chciał odpowiedzieć Ci jaki filtr wybrać? To proste, nikt nie chce przyłożyć ręki do MĘCZENIA zwierząt, bo większość ludzi tutaj wie że to nie będzie akwarium tylko "sala tortur" dla ryb.

Jak byś przynajmniej starał się zrozumieć i wziął to do serca co ludzie tutaj do Ciebie piszą to by temat wyglądał całkiem inaczej. Nie ma ludzi wszystkowiedzących, ale trzeba wysłuchać bardziej doświadczonych i wyciągnąć z tego wnioski. Ale jak Ty na starcie wiesz lepiej i nie obchodzi Cię dobro ryb to wsadź tam sobie jakikolwiek filtr, bo i tak żaden się nie nadaje do takiej obsady.

Edytowane przez Dawidk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...