Jump to content

Witam. Pytanie o sterownik skalar

Metar
 Share

Recommended Posts

Witam serdecznie wszystkich. Nie znalazłem działu do przywitania się więc robię to tu. Mimo, że się nie udzielam to czytam to forum od kilku lat.

Mam pytanie czy na forum znajdzie się jakiś spec od elektroniki? A najlepiej jeśli chodzi o sławny sterownik skalar. Otóż jakiś czas temu kupiłem w/w sterownik. Lecz mam problem z kalibracją. Poza tym sterownik jest zaprogramowany na ph 7-9 o czym nie wiedziałem. Jeśli ktoś ma ochotę mi pomóc jestem gotów odwdzięczyć się w jakiś sposób. Jeśli znajdzie się ktoś to na pw opiszę lepiej problem. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam Artur

Dzięki. Otóż jak mówiłem skalar zaprogramowany jest na pH 7 i 9. Kupiłem nową sondę hydrometu. Przy kalibracji w nowych buforach jest wartość chyba Raw to sie nazywa. I ta wartość powinna być odpowiednia do danego buforu. Podczas kalibracji jest za wysoka przy danym buforze i poza tym pływa. Jak skalibruje to pH na skalarze także skacze co kilka sekund. Próbowałem na kilka sposobów z różnymi sondami. Z różnymi buforami... I lipa. Dzięki za zainteresowanie.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

• Like 1