Skocz do zawartości

[54l.] Kreweci Pałac


djmoniska
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich po bardzo długiej przerwie :) Akwarium tętni życiem  i wszystko jest w jak najlepszym porządeczku :) Zero glonów, nawozy tylko po podmianie, podmiany co 2 tygodnie, Co2+oswietlenie od 8:00-14:00 potem 2-godzinna przerwa w oświetleniu  i znów Co2+oswietlenie od 16:00-20:00

post-8119-0-06470800-1443599061_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłam z zaświatów  haaaa!!!! :D

Toczyłam ciągłą walkę z glonami i postanowiłam przeprowadzić u siebie eksperyment   z taką właśnie przerwą w oświetleniu  :),nie zaszkodzi a może polepszy-pomyślałam... Po przeczytaniu kilku artykułów w internecie wprowadziłam to u siebie :) Zdało egzamin w 100% już po tygodniu wszytko zaczęło odpuszczać a teraz nie wiem co to glony:)

Dałam w poprzednim poście linka do ciekawego artykułu....lecz niestety mi go usunęli... więc nie będę już go wklejać 2 raz... ale uważam, że na_prawdę metoda godna uwagi :) Wpisz sobie przerwa w oświetleniu w googlika i poczytaj ;) (1 artykuł z góry).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tak delikatnie puszczone Co2 z butli że stały miernik wciąż granatowy, wiem, że przy krewetkach trzeba uważać :) Spokojnie :) A poza tym prawie wszystkie samiczki noszą jaja i mam masę maluszków więc jest chyba ok :) Nie wspomnę już o tym ile ostatnimi czasy krewetek porozdawałam takich mniej wybarwionych :)Także jest ich dużo, mają się dobrze, rosną, rozmnażają się itp;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...