Skocz do zawartości

[112l] Jeden gatunek


Wojciech Mrugalski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pisze do was z pytaniem a więc nowe akwarium i chciałbym aby było jednogatunkowe oraz brak roślin jakieś ładne kamienie jakieś kryjówki. No to jakie rybki które będą w miare proste w utrzymaniu?

 

Woda z innego akwa

ph 7 reszta bd wiadoma za pare godzin ;)

Filtr tetra ex 700

Podłoże to zwykły żwirek akwarystyczny ale chciałbym zmienic na bazalt.

 

Bez tego możemy tylko gdybać. http://forum.superakwarium.pl/topic/1063-zanim-za%C5%82o%C5%BCysz-nowy-temat-przeczytaj/Krzysiek1702

Edytowane przez Wojciech Mrugalski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego w temacie masz napisane [112] ;]. Ale no musze zapytać jakie znaczenia ma kH oraz gH skoro w tym baniaku nie będzie roślin ?

No2 -               0

Amoniak -           0

Azotany NO3 -  6

ph                    7.1
gh                    11
kh                    7

 

Utrzymają się w takim baniaku danio bądź gupiki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Tak jest napisane ale raczej chodziło o wymiary.Długość szerokość wysokość :)Na mieczyki minimum 100cm długości.

 

Nie żartuj sobie... wiesz jakie rozmiary musiały by być dla Skalarów czy Danio Malabarskie...!! 150cm? Normalnie na końcu języka mam bardzo brzydkie określenie na ludzi którzy piszą takie bzdury. Sam nie wiem czy się śmiać, czy zwyczajnie to przemilczeć i kiwać głową.

 

A teraz na poważnie Pseudotropheus Saulosi odpada ale znajomy z powodzeniem trzymał Księżniczki Burundi i Szczelinowce Lelupa w 112l czy z powodzeniem nie wiem i polecam:

Parka Pielęgniczek Ramirez - Bardzo fajna rybka

5 Kirysków - sam wybierz które Ci się podobają

8-10 Rozbora Galaxy

Ślimaki Helenka - Zjada inne ślimaki lub Ampulerie (wymaga pokrywy bo lubi wychodzić)

 

Dekoracje: Korzenie,Mchy,Anubias nana (mały) lub sprawdź sobie coś pod hasłem Iwagumi

Edytowane przez Cynammon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...