Skocz do zawartości

Co to jest ? - białe żyjątka na szybie ?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Mam pytanie : W moim akwarium tarliskowym , w którym pływa para skalarów a na szybach jest pełno ruszających się kreseczek barwy białej o długości do milimetra Co to może być - jakie to żyjątka ? Czy mogą zagrozić w jakiś sposób rybką ? Czy po prostu zrobić akwarium od początku ?

 

Z góry dziękuję za pomoc !

 

edit: "Wytłuszczanie" całego tekstu nie jest wskazane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha - to już trochę wyjaśnia . Bo była ikra tylko nie dopilnowały jej i po trzech dniach zniknęła choć opiekowały się nią . I teraz te wypławki Sie pojawiły i to denerwujące jest .

 

A ile czasu trzeba żeby zniknęły ? Bo Skalary już regenerują się i za jakieś 2 tygodnie znowu będą składać ikre ?

 

Pozdrawiam ! Z góry dziękuję !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aha - to już trochę wyjaśnia . Bo była ikra tylko nie dopilnowały jej i po trzech dniach zniknęła choć opiekowały się nią . I teraz te wypławki Sie pojawiły i to denerwujące jest .

 

A ile czasu trzeba żeby zniknęły ? Bo Skalary już regenerują się i za jakieś 2 tygodnie znowu będą składać ikre ?

 

Pozdrawiam ! Z góry dziękuję !

czasu ?? i tu cię zmartwie że jakies 3 miesiące :evil: wiem bo sama mialam i to tyle trwalo :evil: teraz na szczęscie odpukać ich nie mam [przestalam podawać mrożone serca wolowe i zdechly z braku mięsa]

 

wypławki ci ikre zjedzą jedynie co możesz zrobić zeby w miare szybko sie ich pozbyć to zawinąć serce wolowe [kupisz w zoologu] w gazę i przywiązac taki 'prezencik' na jakimś sznureczku oraz zanurzyć do dna i zostawic na noc z wylączonym w akwa światlem . Wtedy wypławki wejdą do gazy aby coś zjeść a ty rano je wyjmiesz z ta gazą na sznureczku i polejesz wrzątkiem aby zdechły i zapakujesz znowu serce wołowe i tak az wszystkie znikną :)

powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...