Skocz do zawartości

Żwirek-pomoc


Rekomendowane odpowiedzi

ramirezki trzyma się w parach :) więc 2x

 

pamietaj, że akwa musi być dobrze zarosnięte jak chcesz łączyć prętniki z bojkiem

 

nie wiem czy bojek nie będzie zaczepiał ramirezek jedynie :/

 

a żwirek drobny :) jeżeli chcesz mieć kiryski - najlepiej taki, żeby nie poranił im ich wąsików :)

 

 

ja mam coś takiegopost-1293-13685155825912_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramirezki trzyma się w parach :) więc 2x

 

pamietaj, że akwa musi być dobrze zarosnięte jak chcesz łączyć prętniki z bojkiem

 

nie wiem czy bojek nie będzie zaczepiał ramirezek jedynie :/

 

a żwirek drobny :) jeżeli chcesz mieć kiryski - najlepiej taki, żeby nie poranił im ich wąsików :)

 

 

ja mam coś takiego[attachment=0]quartzite%20noir.jpg[/attachment]

I w tym żwirku rozumiem ze roślinki,kiryski i reszta rybek będą sie dobrze czuly ? :D

A z tego bojka zrezygnuje:( trochę szkoda ze taka agresywna bo to naprawdę ładna rybka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na Twoim miejscu najpierw żwirek bym przepłukał (zależy od żwirku, ja kupiłem w sklepie i płukałem go bo był jak mleko), a gotować to raczej nie chodzi o czas tylko o to jak woda zacznie wrzeć, wtedy trochę zmniejsz gaz i poczekaj jeszcze chwilę (ja tak robiłem ;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ramirezki trzyma się w parach :) więc 2x

 

pamietaj, że akwa musi być dobrze zarosnięte jak chcesz łączyć prętniki z bojkiem

 

nie wiem czy bojek nie będzie zaczepiał ramirezek jedynie :/

 

a żwirek drobny :) jeżeli chcesz mieć kiryski - najlepiej taki, żeby nie poranił im ich wąsików :)

 

 

ja mam coś takiego[attachment=0]quartzite%20noir.jpg[/attachment]

I w tym żwirku rozumiem ze roślinki,kiryski i reszta rybek będą sie dobrze czuly ? :D

A z tego bojka zrezygnuje:( trochę szkoda ze taka agresywna bo to naprawdę ładna rybka :P

no u mnie wszystko rośnie, ale pod żwirkiem jest oczywiście podłoże dla roslinek :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...