Skocz do zawartości

[160L] Projekt...


Michal:)
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowym użytkownikiem tego forum i witam Was wszystkich serdecznie:)

Pojęcie o akwarystyce mam więc nie jest ze mną tak źle. Ostatnio wydałem akwarium 30l z krewetkami RC i Endlerkami. Dostałem akwarium 160l nietypowe wymiary 115x28x50 z ładną pokrywą własnej roboty. Chciałem tam trzymać Gupiki Endlera, podobają mi się te rybki no i jakis harem zbrojników. No i oczywiście sporo roślinności. Powiedzcie mi co mogę jeszcze dołożyć do tej ekipy żeby nie zjadało mi małych Endlerek? Co do wody to GH 17 Ph 7 jak ostatnio mierzyłem tylko to pamiętam:P

Edit:

Pomoże ktoś?

 

 

Czyt. regulamin! 6.2. Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.

Edytowane przez darekbart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam baniak 160l 115x28x50 i moje pytanie brzmi następująco: Jakie rybki mogę trzymać żeby nie zjadało mi narybku Endlerek i zbrojników o ile takowe są? Proszę o porady,

 

 

Tematy połączone. Nie zakładaj drugiego takiego samego tematu tylko dlatego, że nie dostałeś odpowiedzi na pierwszy. /andy102/

Edytowane przez andy102
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Akwarium zdecydowanie zbyt wąskie dla mieczyków - te ryby muszą mieć miejsce do pływania, a nie tylko na całej długości góra i dół.

2. Mieczyki w porównaniu do gupików lepiej się czują w trochę cieplejszej wodzie.

 

PS: dorosłe mieczyki spokojnie będą zjadały zarówno swoje młode, jak i gupików.

Edytowane przez Miniu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...