Skocz do zawartości

Pielegniczka kakadu


kukis1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
jestem nowym użytkownikiem Waszego forum.....jestem ze Szczecina i poszukuję ryby takiej jak w temacie...zobaczyłem jak jeden z użytkowników wstawił takie zdjęcie http://www.superakwarium.pl/galeria/view.php?gallery=3455&photo=6&sort=comments  Jeżeli ktoś z Was ma informację na temat dostępności tej ryby to bardzo proszę o odzew....w szczególności zależy mi na podobnym ubarwieniu......

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo szukałeś.

W Szczecinie oprócz standardowych sklepów zoologiczno-akwarystycznych (polecam ten na Mazurskiej) jest również hodowla Apisto z dużym wyborem pielęgnic. Dostaniesz tam nie tylko odmianę, której zndjęcie wstawiłeś, ale również orange flash, która w mojej opinii jest najpiękniejszą barwą jeżeli chodzi o kakadu.

Pozdrawiam.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

240l standardowego rozmiaru to właśnie troche mało na 3 samce, chyba że akwarium ma niestandardowe wymiary - jest dłuższe, wtedy powinny się zmieścić. Wystarczy sprawdzić jeden pożądniejszy sklep (w Szczecinie jest napewno więcej) aby znaleźć kakadu. W dużych (lub małych a dobrze zaopatrzonych) sklepach można trafić na nawet kilka gatunków. Kolega wyżej dobrze zasugerował kakadu orange, której arwy są również wg mnie ładniejsze od zwykłej. Można na pewno w którymś sklepie załatwić odpowiadający Ci gatunek kakadu na zamówienie, nie raz można załatwić również takie w wieku rozrodczym. Co do ceny: młodą kakadu można nawet za 8zł kubić dorosłą około 12zł. W każdym razie więcej niż 16zł za kakadu nawet dorosłą nie jest dobrą ceną.

Edytowane przez kaserro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...