Jump to content

112L , Odpowiednia obsada ?

Coolidge
 Share

Recommended Posts

Siema , po dyskusji w innym dziale , ponieważ obsada do 112 neony + gupiki , jest nieodpowiednia. 

akwarium jakie posiadam to : filtr Aquaela FAN-2 , grzałka Aquaela 100W , podłoże to żwir rzeczny zmieszany z piskiem , oświetlenie standardowo 2x18W , posiadam także masę roślin jak nurzaniec , kabomba , anubiasy , moczarki , ludwigię , cryptokoryny itp. posiadam także w akwarium 2 korzenie odpowiednio spreparowane oraz łupinę kokosa również spreparowaną. temperatura aktualnie to 24C. I teraz pytanie jakie ryby mogę trzymać z neonami ? Nie jest to akwarium typowe BW. Parametry Ph-8 GH-13 KH-7.

Pytanie co możesz trzymać z neonami możesz zadać w tym temacie (również założonym przez Ciebie):

http://forum.superakwarium.pl/topic/43940-112l-kilka-typ%C3%B3w-do-obsady/

Siema , po dyskusji w innym dziale , ponieważ obsada do 112 neony + gupiki , jest nieodpowiednia.

I teraz pytanie jakie ryby mogę trzymać z neonami ?

Pytanie powinno brzmieć: dlaczego nie mogę łączyć neonów inessa z gupikami? Jak chesz kontynuować dyskusję z tamtego działu. Nie zaczynaj drugiego tematu z obsadą do Twojego akwa, bo temat będzie uznany za dubel i zostanie skasowany.