Skocz do zawartości

choroba czy nie?


andreasart
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

posiadam 3shubunkiny ok 3" i jedna zlota rybke ok 1,2" sa one w akwarium ok 50l. mam tez jedna zlota rybke ok 3" ktora jest odseparowana od nich w innym zbiorniku i wzdloz ciala widac u niej linie i lekko zabarwione na czerwono luski choc cala jest zolta . ostatnio zdechla mi inna miala nastroszone luski z mocnymi przebarwieniami czerwonymi i tak samo jak poprzednia jest acz kolwiek byla zolta. dodatkowo u podstawy kazdej pletwy miala czerwone mocno luski. co ja moge zrobic w tej chwili?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec szyma nie wiem co tobie mam napisac najlepiej jak tobie dam przyklad jak inni ludzie traktuja ryby:

wiec robilem kiedys testy instalacji i znalazlem akwarium mniej wiecej 30 szer.na 40 wys.na ok60 dlugie

wiec miejsca nie za duzo dla ryb ale on ten typ co tam mieszkal mial tam 3 zlote rybki mniej wiecej mialy gdzies na oko 6"-7" moze troche wiecej tj ok 15-18 cm.

wiec nie mow mi ze moje nie maja miejsca!zreszta mozesz jak chcesz zobaczyc jakie akwaria i ile ryb mozna w nim chodowac a dopiero pozniej zacznij pisac ok

pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

co do karpi to trochę za małe akwa widziałem takie akwa ale miało ponad 300 l można zrobić fajnie w takim małym akwa ryby będą ci chorować , co do choroby posocznica tak przypuszczam z tego co pisałeś antybiotyki tylko będzie bardzo ciężko tu dużo też robi stres Musisz zrezygnować z karpików lub większe akwa i będzie oki

cze sprawdzaj parametry wody a najlepiej częste zmienianie hej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec szyma nie wiem co tobie mam napisac najlepiej jak tobie dam przyklad jak inni ludzie traktuja ryby:

wiec robilem kiedys testy instalacji i znalazlem akwarium mniej wiecej 30 szer.na 40 wys.na ok60 dlugie

wiec miejsca nie za duzo dla ryb ale on ten typ co tam mieszkal mial tam 3 zlote rybki mniej wiecej mialy gdzies na oko 6"-7" moze troche wiecej tj ok 15-18 cm.

wiec nie mow mi ze moje nie maja miejsca!zreszta mozesz jak chcesz zobaczyc jakie akwaria i ile ryb mozna w nim chodowac a dopiero pozniej zacznij pisac ok

pozdrowionka

 

Łatwo jest porównywać swój zbiornik z gorszym od swojego, a co jeśli by zrobić na odwrót?

Może zdecydujesz się jednak na inną obsadę?

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...