Skocz do zawartości

112L Para prętnika neonki ekipa sprzątająca czy coś więcej?


zegancio
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.W swoim zbiorniku posiadam  młodą parę prętnika karłowatego, 12 neonek innesa, kosiarke, 3 otoski i młodego zbrojnika niebieskiego (kiedy podrośnie zamierzam go oddać).Czy mogę coś dodać nie przesadzając z ilością ryb w tak małym zbiorniku??Zamierzeniem moim, w zakładaniu tego zbiornika była para prętnika lecz ryby te są dość nieśmiałe i często chowają się a jeśli już pływają śmielej to przy zwierciadle wody (taka już ich natura). Chciałbym coś w środek zbiornika najlepiej jakaś parkę ale boję się że zbiegiem czasu i dorastania ryb może być zbyt ciasno. Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tak małym zbiorniku??Z

To stwierdzenie chyba trochę na wyrost. 112l nie jest aż tak małe  :icon_e_biggrin:

 

Jak chcesz, aby dominującą parą w Twoim akwarium były prętniki to nie lepiej pójść w stronę Azji? Odpuść sobie wtedy Amerykę Pd.

 

Kosiarka i tak do wydania. Ona potrzebuje większego akwa, a do tego to ryba stadna.

Neony byś zamienił na razbory. Na pewno by Ci się lepiej spodobały. Są żywsze i bardziej śmiałe.

Coś na dno zamiast otosków. Np. stadko bocji karłowatej. 

Edytowane przez szymx007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neonki pozostały z poprzedniej aranżacji i obsady, wiem że to nie ten sam biotop ale lubię te rybki i nie pozbędę się ich.Szukam jednak coś do tej obsady a nie jej częściowej wymiany. Myślałem o Badis Badis (Badis pięknopłetwny) ale chyba przesadziłbym bym z taka parką w swoim akwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...