Skocz do zawartości

huberrt88
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

niedawno założyłem sobie akwarium no i nie wiem jak jest, chciałbym żebyście to ocenili wcześniej było inaczej więc wprowadziłem kilka zmian. 

Oczywiście rośliny jeszcze uporządkuję :D i zamek wyrzucę a w zamian za to wstawię korzeń :D

 

PS.Wiem, że od zdjęć jest galeria ale tam nikt nie komentuje .

Edytowane przez huberrt88
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, dziecię, nie wygłupiaj się i ładuj temat w galerii.

 

W temacie akwarium:

-tragiczny żwir

-brzydka i dodatkowo źle naklejona fototapeta

-rośliny chaotycznie - duże rośliny dałeś do przodu, a małe do tyłu... jaki to ma sens?

 

I to co mnie boli najbardziej: ryby które masz w Chinach przeszły "kurację upiększającą". Czyli jakiś Chiński (albo innoazjatycki) palant wziął igłę i każdej z tych ryb wbijał w plecy i na zmianę wpychając ją i wyciągając wstrzykiwał barwnik, często na bazie trujących środków chemicznych, albo w wersji mniej mrożącej krew w żyłach - karmił je naszprycowanym chemikaliami żarciem ponieważ w Chinach "wolno" takie coś robić. Kupując takie ryby tworzysz na nie popyt, czyli przyczyniasz się do torturowania tych biednych ryb.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hubert, dziecię, nie wygłupiaj się i ładuj temat w galerii.

 

W temacie akwarium:

-tragiczny żwir

-brzydka i dodatkowo źle naklejona fototapeta

-rośliny chaotycznie - duże rośliny dałeś do przodu, a małe do tyłu... jaki to ma sens?

 

I to co mnie boli najbardziej: ryby które masz w Chinach przeszły "kurację upiększającą". Czyli jakiś Chiński (albo innoazjatycki) palant wziął igłę i każdej z tych ryb wbijał w plecy i na zmianę wpychając ją i wyciągając wstrzykiwał barwnik, często na bazie trujących środków chemicznych, albo w wersji mniej mrożącej krew w żyłach - karmił je naszprycowanym chemikaliami żarciem ponieważ w Chinach "wolno" takie coś robić. Kupując takie ryby tworzysz na nie popyt, czyli przyczyniasz się do torturowania tych biednych ryb.

nie jestem jakimś zawodowcem tylko początkującym akwarystom :D

dlaczego fototapeta zle naklejona jest idealne naklejona żadnych bąbelków 

 

a żwir z czasem sobie zmienię na sam piach

 

i jak jjuż wcześniej wspomniałem rośliny są tak na chwilę wsadzone. Na rośliny nawet uwagi nie zwraca

bo one będą gdzie indziej

:)

a i mam pytanie czy jak bym zlikwidował żwir i wysypałtylko piach to tło by pasowało ?

 

 

 

Na forum wymagana jest poprawna pisownia. Mowa o tym w regulaminie, który zaakceptowałeś podczas rejestracji.

Przenoszę temat do odpowiedniego działu.

/ Luna

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dzisiaj w Kakadu (Arkadia (Warszawa)) widziałem w akwarium reprezentacyjnym mase welonek, a aranż to: sztuczne rosliny na całą tylną szybę, plus choinka sztuczna i powrzucane bombki!!!! także może nadchodzi jakaś nowa moda??? A tak na marginesie to żwirek out, zamek out, fototapeta out, rośliny na tył, i sie zastanawiam czy ta roslina z tyłu z białymi listkami to napewno roślina wodna...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, dzisiaj w Kakadu (Arkadia (Warszawa)) widziałem w akwarium reprezentacyjnym mase welonek, a aranż to: sztuczne rosliny na całą tylną szybę, plus choinka sztuczna i powrzucane bombki!!!! także może nadchodzi jakaś nowa moda??? A tak na marginesie to żwirek out, zamek out, fototapeta out, rośliny na tył, i sie zastanawiam czy ta roslina z tyłu z białymi listkami to napewno roślina wodna...?

ta roślina z białymi listkami (na ich brzegu to jest na fototapecie

xD 

już zrobiłem rewolucję :)

jak kupie korzeń to dodam zdjęcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...