Skocz do zawartości

obsada dla 160l BW


smoqPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Opis:
Baniak 160 l 100x40x40
-Pokrywa własnej roboty
-Oświetlenie 2 x 39W (ale oświetlam tylko 2x39)
-Filtr Aquael Unimax 250


Podłoże:
-piasek kwarcowy.

Akcesoria i dekoracje:
-Korzenie Red wood
-Gałęzie
-liście dębu
-szyszki olchy

 

 

To jak wygląda akwa sorry za jakość, jak dobiorę obsadę to na_pewno wrzucę super foty.

 

26806bb4defce96e.jpg

 

 

 

 

 

 

Witam,

Po długim czasie istnienia mojego zbiornika postanowiłem zrobić reset i postawić na biotop BW.

Aranżację już stworzyłem jednak mam problem z doborem obsady.

Dotychczas miałem ławicę neonków czerwonych, harem kakadu i zbrojniki.

Teraz do akwa włożyłem tło 3D i chciałbym większe ryby żeby nie wpływały za to tło.

Podobają mi się skalary, palety, różne apisto, pielęgnica zebra zawsze za mną chodziła i teraz proszę o poradę co przy tym litrażu najlepiej umieścić . Nie chce mieć zupy rybnej tylko warunki do obserwacji ciekawych zjawisk.

Edytowane przez pinakolada
Pisownia. pinakolada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak ryby z różnych biotopów, które nie mają z BW nic wspólnego.


Wystarczy jedna doba bez odpowiedzi by kupować ryby jak leci? Przecież baba z zoologa nie wcisnęła Ci tych pielęgnic pod groźbą odebrania Tobie życia- to Twój wybór.


Akwarysta powinien cechować się cierpliwością.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może kolego Pley doradzisz mi czy mógłbym np po oddaniu pary  Czerwieniaka dołożyć jeszcze jedną parę zebry?

Albo pomożesz mi dobrać inne pielęgnice? Przeczesałem forum i spotkałem się z poradami ,że do 160 l parka zebry , parka miodowej i parka meeka czy to nie za dużo?

Z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...