Skocz do zawartości

Tło z lustra ???


Remo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wpadłem na taki pomysł żeby za miast tła dociąć lustro i włożyć za akwarium??? co o tym sądzicie??? A może ma już ktoś tak to proszę o podzielenie się swoją opinią na ten temat.... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli będziesz miał dużo roślin zasadzonych przed tylną ścianą to ok- bo w większości będzie ono je odbijało. Jednak jeśli tło w większości jest widoczne nie wiem czy nie będzie się odbijał w nim obserwator- co nie jest zbyt fajnym rozwiązaniem.

No i przy niektórych rybach ich odbicie się w lustrze może wzbudzać agresję (bojownik...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałam własnie tlo z lustra :) i powiem ci ze nie fajnie się to ogladalo ;/ moje paletki cały czas patrzaly w to lustro i tak jakby chciały tam plynąć [w końcu przestały tak robić] ogólnie tak jak napisała ewwa jak się patrzało na akwa to było widać siebie i ścianę na przeciwko akwarium ..ogólnie nie polecam ci :)

ps. jak to wyglądało ?? w moim podpisie 200 litrow z paletkami są własnie foty z lustrem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

dziwactwo -> wole w rybki patrzeć niż w swoje ryło.

a jesli lustro ma być obsadzone roślinami to po co je wkładać ??

poza tym jeśli było by w wodzie (bo nie wiem czy o takie rozwiązanie chodziło) to trzeba by się zastanowić czy jakiegoś syfu do wody nie daje :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...