Skocz do zawartości

Bojownik


seriousspl
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupiłem dzisiaj bojownika, siedzi on ciągle przy tafli wody, i nic nie robi. Parametry są ok, nawożę od dzisiaj Easy Carbo, mikro i makro od paru dni. Czy to może być dlatego że jest głodny? bo w zoologicznym on był w kubku, i nie wiem co tam z nim robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek.... po prostu chciał wiedzieć czy mają tak w naturze, czy pływają sobie po akw tak jak np neonki, a widzę że bojownik jest "mało aktywny".

 

A ten pokarm co został na dnie i trochę na tafli - zjedzą heleny i krewetki?

 

Bojownika karmie

 

Tropical Ovo-vit

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek.... po prostu chciał wiedzieć czy mają tak w naturze, czy pływają sobie po akw tak jak np neonki

 

Przepraszam wszystkich i modów proszę o usunięcie tego-jutro.

Ja parararam, kolego porównujesz bojka do neonek. Weź poczytaj, duuuuużo poczytaj, bo Twoje tematy nie mają żadnego sensu, nie wiesz nic na temat hodowanych przez Ciebie ryb, ślimaków i roślin.

Nie chcę byś złośliwy, ale ktoś to musi wreszcie napisać.

Akwarystyka to nie Twoja bajka-kup sobie chomika, może papugę, nie wiem, byle nie kolejne stworzenia akwariowe.

 

Co racja to racja.

Ale ostrzeżenie za słówko i tak leci.

/ Luna

Edytowane przez Luna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Parametry są ok


Ciekaw jestem tych "ok" parametrów ;).

Swoją drogą Sławek ma racje- zakładasz o wiele za dużo tematów i idziesz na łatwiznę... Nie spróbujesz nawet samemu znaleźć informacji o swoich rybach, tylko liczysz, że ktoś Ci te informacje podsunie pod buzie.

Jak można kupować żywe stworzenie nic nie wiedząc o nim?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź się za ortografię, i nie wypowiadaj się więcej w moich tematach. Jak masz rozum, to mnie posłuchasz. Bo każdy twój ostatni post w moich tematach to czysty spam, oraz wdajesz się w dyskusje z innymi, offtopujesz. Bo ty na początku akwarystyki byłeś idealny, wiedziałeś wszyściutko, nikt ci nie pomagał,człowiek który był wszech akwarystą. Zauważyłem że to ty, w każdym moim temacie wywołujesz kłótnie. Wkurzasz mnie, jak i pewnie nie tylko mnie, lecz innych też. Proszę, ogarnij się chłopie, i nie wypowiadaj się w moich tematach nigdy więcej. Temat można zamknąć, jak coś się będzie podejrzanego dziać, np pływanie bokiem to napisze. A ty sławek, nie rozwalaj więcej moich tematów, najlepiej omijaj mnie szerokim łukiem, i udawaj że mnie nie ma na tym forum.

 

Pley, czytałem o bojkach, i wiedziałem że to mało aktywne zwierze, ale chciałem wiedzieć tylko, czy to co robi jest normalne..

Edytowane przez seriousspl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. A ty sławek, nie rozwalaj więcej moich tematów, najlepiej omijaj mnie szerokim łukiem, i udawaj że mnie nie ma na tym forum.

Z chęcią bym tak zrobił, gdyby nie Twoje codzienne tematy i PW  z byle powodu.

Podtrzymuję więc swoje zdanie-"Akwarystyka to nie Twoja bajka-kup sobie chomika, może papugę, nie wiem, byle nie kolejne stworzenia akwariowe."

Staraliśmy Ci się pomóc, ale do Ciebie nic nie dociera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...