Skocz do zawartości

Ryby do akwarium 74l


stefek3452
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja propozycja jest taka . Gupiki , skalary , mieczyki , kiryśniki 2 lub z 4 kiryski , ze 4 glonojady ,neonki innesa ze 7-10 sztuk weź sobie jeszcze co chcesz tylko bierz tak żeby ryby współ+grały ze sobą :mrgreen:

 

Najpierw poszerz wiedzę na temat wymagań poszczególnych gatunków i dopiero wtedy komukolwiek doradzaj.

+2 za wprowadzanie innych w błąd.

Edytowane przez Luna
Zła rada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz fajną wodę :) Hmmm, gupik woli twardszą wodę, jednak jak ci się podoba to możesz go wsadzić. Moje propozycje :
1. Opcja z piaskiem na dnie 

Para P. Ramireza

10-12 neonów
6 otosków/6 kirysów np. pand

2. Harem bojownika/prętnika karłowatego
    10-12 razbor klinowych
    krewetki na dno

3. Harem gupika np. 3+7
    Na dno kirysy/krewetki

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj..... ale preferuję raczej drobniejszy żwirek niż piasek. Miałem kiedyś piasek, i 4 brzanki sumatrzańskie. I ciągle akwarium było zamulone :P

 

Bardziej interesowała by mnie obsada (tak jak wspomniałeś) :

10x neonków

6x otosek

2x samiec gupika 4x samica gupika (Miałem średnio miękką wodę żyły. Miałem twardą wodę też żyły) :D Z gupikami nie powinno być problemów.

 

PS: Mój sąsiad miał kiedyś gupikarium :D, i oczko wodne. Kiedy znudziła mu się akwarystyka, wpuścił wszystkie do tego oczka. I o dziwo przeżyły! (Zimy jednak nie :D)

Edytowane przez stefek3452
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super! ;-) Dziękuję za radę. Jednak miałbym jeszcze kilka pytań, odnośnie doboru roślin. Ale najpierw napiszę nowy temat, żeby nie robić mętliku. ;-)

Edit:

Temat można zamknąć.

 

Jeżeli czas od napisania ostatniego postu nie przekracza 24h, oraz nie został on poprzedzony postem innego użytkownika, należy używać opcji „edytuj”.

/ Luna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...