Skocz do zawartości

Gupiko mieczyk? Absurd w szkolnym akwarium


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio do szkoły kolega przyniósł 4 gupiki ja przyniosłam samca mieczyka pomarańczowego, za niedługo były młode, jak wszyscy sądzili gupiki-zapłodnienie w poprzednim akwarium, poproszono mnie bym zabrała sobie te gupiki, ostatnio zobaczyłam, że jednemu na 7 wyrósł mieczyk, (istotnym faktem może być jeszcze to, że jak przyniosłam te gupiki do domu, to jedem był mniejszy, pomarańczowy) Co o tym sądzicie? Bardzo trudno otrzymać taką mieszankę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko 1 rybka na 7 była pomarańczowa reszta jest czara z czerwoną kreską ja szczeże mówiąc nie widziałam szarych mieczyków z kolorową kreską widziałam tylko białe(ale to molinezja była), ale ona wyglądał w ogóle inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio do szkoły kolega przyniósł 4 gupiki ja przyniosłam samca mieczyka pomarańczowego, za niedługo były młode, jak wszyscy sądzili gupiki-zapłodnienie w poprzednim akwarium, poproszono mnie bym zabrała sobie te gupiki, ostatnio zobaczyłam, że jednemu na 7 wyrósł mieczyk, (istotnym faktem może być jeszcze to, że jak przyniosłam te gupiki do domu, to jedem był mniejszy, pomarańczowy) Co o tym sądzicie? Bardzo trudno otrzymać taką mieszankę?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Gupik zapewne to jeden z bliskich standardowi odmian... żaden gupikomieczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie jak ktoś pisze takie głupoty to nawet samca od samicy mieczyka nie rozpozna.

Kolejny kretyński temat,takie pojawiają się co miesiąc albo częściej,już brakuje mi słów do tych debili tworzących takie coś żeby sobie tematy ponabijać.

Kota z psem nie skrzyżujesz a między nimi jest taka sama różnica,a jak ktoś jeszcze wstawi taki temat to niech najpierw zerżnie szympansa jest taka sama szansa na krzyżówkę, nawet gdyby powstała to raczej mało inteligentną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat o takich fantastycznych krzyżowaniach się ryb dwóch różnych gatunków już był i nie widzę sensu aby go ponawiać...

Gdy rybki dorosną i na prawdę będą wskazywały na dziwne pochodzenie- proszę się do mnie odezwać. Póki co zamykam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...