Skocz do zawartości

Akwarium ok 240L. Jakiej firmy wybrać?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Od kilku miesięcy czytam posty na tym forum, ale postanowiłem zalogować się i zapytać.

Mam duży dylemat. Chciałbym kupić sobie nowe, większe akwarium w wymiarach 120x40x50wys. I teraz pojawia się problem. Boję się kupować na allegro, a w zoologicznych w mojej miejscowości są Wromaki i Diversy. Z tego co czytałem to Wromaki lubią pękać, lub odklejają się wzmocnienia. Czy to prawda? Bo spotkałem też dużo dobrych opinii o tych baniakach. Nie chciałbym się bawić w doklejanie wzmocnień, czy wstawianie "spinek" (chyba tak się nazywa wzmocnienie poprzeczne). Chcę duże, bezproblemowe akwarium, które będzie spokojnie stało w pokoju bez stresu że zaleję sąsiadów.  Jak to jest z tym Wromakiem? Bo dużo opinii jest sprzed kilku lat. Poprawili się, a może pogorszyli?

Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem zbiornik Wromaka 100x40x50 oraz 80x35x40 - oba funkcjonowały u mnie latami (200L miało łącznie z 8 lat ).

Jeżeli mieszkasz blisko Wrocławia/ Katowic/ Krakowa to polecę Ci firmę Myciok, która wystawia się na dużych giełdach zoologicznych w w/w miastach.

Ew. możesz poczkeać do sierpnia, aż otworzą sklep na terenie Trójmiasta.


A jeżeli chcesz odebrać u nich w fimie (nie wiem czy jest taka możliwość), to znajduje się ona w Mikołowie koło Katowic na ul. ul. Waryńskiego

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a co mogę powiedzieć? Miałem od nich pare zbiorników i żadne mi nie pękło (pękanie zbiorników to bardzo rzadkie zjawisko), czy też sie nie rozczelniło.

Największy zbiornik jaki widziałem, który wyszedł z pod ich "łap" to standard 450L - 150x50x60cm. Zbiornik należy do mojego szwagra i stoi już 3-4 lata.

Będąc na giełdzie widziałem ich zbiorniki i do żadnego nie miałem większych zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...