Skocz do zawartości

Tło


Patrycja
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

na allegro? nie martw sie tam co chwile są okazje jak jedna minie to druga bedzie nawet lepsza wiesz z doświadczenia wiem że rodzice nie lubią tak na od razu będa robić problemy jakie sie tylko da też tak miałem dyskusje o swoje 216l zacząłem 2 lata temu skutek dopiero pod koniec sierpnia intensywnie codzienne paplanie-prawie całe wakacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 109
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

Dziękuję :)

 

zrobiłam je w przypływie natchnienia :P myślałam o pomazaniu go czarną farbą, ale muszę znaleźć jakiś inny kawałek tego papieru, bo jak ten zepsuję to będę musiała wsadzić stare.

 

A czarnego papieru nie miałam na skałdzie, he he :P Tak bym oczywiście zrobiła czarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak widzisz rurka od napowietrzacza jest ukryta pod zwirem(na czerwono) jedynie fragment rurki wystaje ponad powierzchnie(niebiesko czerwone)ale i tak jest zakryty roslinami.dolaczam teraz drugie zdjecie zebys zobaczyl efekt ukrycua kamienia napowietrzajacego w muszli.jesli jestes na tyle pomyslowa zeby zrobic sama tlo to bez problemu ukryjesz rowniez swoj napowietrzacz

post-237-13685153918675_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w weekend postaram się tak zrobić :P

Muszę przepłukać kolejną porcję żwiru i trochę posypać, bo jednak przymało go z tyłu, ciężko było mi posadzić roślinkę. A zastanawiam się czy muszelka nie zaszkodzi w akwa..? bo słyszałam że źle wpływa na wodę. :P

 

 

A, i zamierzam przyspieszyć kupno akwa xD

Dzisiaj był konkurs ortograficzny "o pióro wójta" gminny, i oczywiście zajęłam I miejsce - czyli zrobię ładne oczka i poproszę o akwa he he xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh... długa droga przede mną xD Musisz być cierpliwy :D

 

I muszę się postarać ożwir, roślinki... mama zdecydowała, że samo akwarium, bez dodatków. Masakra. Ale dam sobie radę... za dwie uzbierane dychy dokupię roślinek, żwirek tylko czeka nie przebrany na powórku... oświetlenie niestety stare, ale niedługo naciągnę mamę i na to :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a na czym najlepiej przykleić taki styropian? Ma ktoś może tło zrobione z rozerwanego czarnego worka na śmieci i mógłby wrzucić fotę? Jak będę miał więcej czasu (może w święta) to zrobię im tło ze styropianu wzorując się na tym z chyba 2 strony, a na razie chcę im zrobić takie tymczasowe właśnie z takiego worka lub papieru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij




×
×
  • Dodaj nową pozycję...