Skocz do zawartości

Problem z sprzedawcą.


NFSMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć:)

Otóż mam problem z pewnym sprzedawcą w akwarystycznym, otóż chodzi mi dokładnie o bojowniki.

Jak praktycznie w każdym sklepie, bojowniki są w kubeczkach i przy kasie, najczęściej nie ma tam pięknych okazów a już nie mówię o tym że samic praktycznie dostać nie mogę ale mniejsza z tym.

Gość ma półkę a na niej akwarium z roślinami, jest podzielone na kilka części i między nimi jest decha a na niej bojowniki, moim zdaniem same rarytasy, było tam ok. 20 kubeczków z bojownikami, te co z przodu widziałem to po prostu sama piękność, jeden biały drugi czarny najprawdopodobniej halfmoon i obok były crowntail z pięknymi barwami, czerwono białym i z innymi wybarwieniami.

Podchodzę do sprzedawcy z pytaniem " czy można obejrzeć te bojowniki ? " a on " absolutnie nie " i tak w koło macieju, nie chciał mi ich pokazać a tym bardziej sprzedać ;x

Nie wiem co mu jest -.- w łape mu dać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem się czemu nie chce sprzedać to nie chciał odpowiedzieć.

Kurcze, takie piękne te bojki, moja kostka z kreweciami i helenkami czeka na tego jedynego i doczekać się nie może.

Osobiście myślę że te bojki ma/iał odchowane dla kogoś, ale poco aż tyle ? rozumiem jeden albo dwa ale 20 ? ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę właśnie jutro to sprawdzić bo aż korci człowieka, pewnie były zamówione dla kogoś bo nawet przy kasie były tylko trzy kubeczki a normalnie jest ich ponad 30, niby wybór duży ale nic ciekawego tam nigdy nie było, jutro muszę pogadać z nim bo jeśli jest w stanie sprowadzić mi takie okazy to zamówię, bo poluję już od dobrych czasów na tego jedynego a żaden sklep nie chce przyjąć zamówienia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...