Skocz do zawartości

Elektroniczny termometr


Rekomendowane odpowiedzi

dokładnie to co ewwa

A po co wam dokładność do 0,1st C aż taka duza dokładnosć nie jest potrzebna. No chyba że macie super dokładne termoregulatory i obniżacie temperature np na noc o około 0,2st C (podobno pozytywnie wpływa na ryby)

Jeśli nie stosujecie takich zabiegów to chyba taki dokładny jest niepotrzebny...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

olyvka, ewwa, obawiam się że nie rozumiecie idei termometru elektronicznego do akwarium. Otóż [w przeważającej większości] wkłada się do niego tylko mały czujnik, a samo urządzenie stoi poza akwarium. Tu nie chodzi o mierzenie z dokładnością 0,1 (to jest tylko dokładność wyświetlacza, a nie termometru), a właśnie o jego niewidoczność.

 

mierzej16, i jak tam, kupiłeś ten termometr? Sam właśnie jestem na kupnie i zastanawiam się dokładnie nad tym co Ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo wstrzymałem wszystkie zakupy nawet obsady nie dokupuję mam w 200l tylko 3 yellowy pyszczaki ponieważ jestem w trakcie zbierania na kubełek fluval 305, ale już w następnym miesiączku sobie go sprawie i kupie elektroniczny. Schowam go w szfeczkę i nie będzie widać już nic w akwarium poza naturą (przynajmniej tak mi się wydaje) :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...