Skocz do zawartości

Czy moglby ktos pomoc?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co się jej stało, ponieważ taka parkę kupiłem. Wydaje mi się, ze jest to samiec i się pobił ;) Macie pewność, ze to karp koi? Sadzicie, ze takie wielkie rybki (90cm) są sprzedawane miedzy gupikami a welonkami? One właśnie były tuz pod akwarium z Shubunkin.

 

P.S.:

cukierkowo różowy żwir - akwarium jest córki (3 latka), ja się nim tylko zajmuje

sztuczne roślinki - były w zestawie z akwarium i różową pompą ;)

jakaś księżniczka plastikowa - jest porcelanowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteście pewni, ze urosną, aż do 90cm? Nie mogą się zatrzymać taka jak teraz jest? :P Czyli co mi zostaje? Jak urosną, to do rzeki wrzucić? W Poniedziałek i tak się przejadę do zoologicznego i zobaczę czy to na pewno to, szkoda mi się z nimi rozstawać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do rzeki też nie...

 

Karpie Koi to są ozdobne ryby...

Najlepiej jak byś do oczka wodnego je przelał :lol:

Dodatkowo w akwarium bedą one Ci bardzo śmiecić....

Karpie to ryby które w ciągu doby wydalają nawet 17Litrów moczu... (na discovery było)

wiec bardzo szybko zrobią Ci z wody gnój...

 

Rosną duze w końcu karp to karp (rekord wędkarski to 39,5kg)

Dołączona grafika

 

A tutaj rekord Polski w takiej rybce jak Ty masz:

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tej strony http://www.ehow.com/how_4506719_care-sarasa-comet-goldfish.html z kolei wyczytalem, ze nie musi byc, az tak duze: "Choose a large tank (at least 20 gallons*) that can hold up to three fish and provides the maximum amount of surface area, to maximize the oxygen supply. For example, when choosing between two tanks of the same water volume, purchase an elongated tank rather than one that is deep. Purchase a cover for the tank as well, to minimize evaporation." Czyli juz sam nie wiem o co chodzi...

 

* 20 US gallons = 75.7082357 liters

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem tanie akwarium http://cgi.ebay.co.uk/aqua-one-fish-tank_W0QQitemZ280337464914QQcmdZViewItemQQptZUK_Pet_Supplies_Fish?hash=item280337464914&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A4|65%3A7|39%3A1|240%3A1318 119.7 litrow, czyli moge miec te 2 rybki, a co moge razem z nimi trzymac w akwarium?

 

P.S.: Czy mozna trzymac kraby lub raki (widzialem w zoologicznym i corce sie spodobaly) razem z rybami w akwarium?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem tanie akwarium http://cgi.ebay.co.uk/aqua-one-fish-tank_W0QQitemZ280337464914QQcmdZViewItemQQptZUK_Pet_Supplies_Fish?hash=item280337464914&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=66%3A4|65%3A7|39%3A1|240%3A1318 119.7 litrow, czyli moge miec te 2 rybki, a co moge razem z nimi trzymac w akwarium?

 

P.S.: Czy mozna trzymac kraby lub raki (widzialem w zoologicznym i corce sie spodobaly) razem z rybami w akwarium?

tak kup to akwarium jesli ci sie podoba :) pojemnośc jest wystarczająca na 2 te rybki ...tylko wsadz do akwarium normalny żwirek [najlepiej czarny] rosliny żywe i żadnych ozdób [zameczków] bo ryby moga sie pokaleczyc ...akwarium musi dojrzewac min. 2 tyg abys mógł ryby wpuscic do niego . raki i kraby nie moga byc z rybami bo zjedzą ryby :)

pozdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...