Skocz do zawartości

Akwarium 240l a 300l - ryby.


NFSMW
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Na wstępie chciałbym zaznaczyć że, jeśli to zły dział na ten temat o przepraszam i proszę o przeniesienie do odpowiedniego.

 

Otóż w bardzo bliskiej przyszłości a dokładnie tak w czerwcu-lipcu planuję założyć akwarium BW o litrażu 240-300.

Korzenie mam przygotowane,podłoże,zestaw dla danego litrażu jest, ogólnie rzecz biorąc dla mnie nie ma znaczenia czy założę akwarium 240 litrów o podstawowych wymiarach 120x40x50 a akwarium 300 litrów o podstawowych wymiarach 120x50x50 jw. dlaczego.

Akwarium na 100% będzie typu BW, wszystkie korzenie, podłoże jest przygotowane, lecz chodzi mi dokładnie o obsadę, chcę porównać jaki dany gatunek ryby mogę posiadać w akwarium 240l a jaki w 300l, będę chciał iść w stronę jak największych ryb które mogę trzymać w danych litrażach, ponieważ nie wiem czy jest taki gatunek który mogę posiadać w akwa 300l a w 240l już nie, dlatego iż założyłem ten temat.

Jak już pisałem, teraz chcę iść w stronę większych ryb i akwarium typu BW ( zawsze miałem roślinne i do tej pory mam kilka baniaków roślinnych i drobiną ), również chciałbym otrzymać waszą opinie o danym gatunku którego chcecie mi opisać. Oczywiście, wiem że danej ryby muszę ustosunkować parametry, lecz to będzie w późniejszym czasie, narazie chcę dowiedzieć się jakie gatunki mogę posiadać w akwarium 240l a jakie w 300l.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...