Skocz do zawartości

Dobranie Ryb


gregor391
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam !

Akwarium mam o wymiarach 130 dł. 35 głę. 50h . Parametry wody będę znał weekend jak dojdą testy:) Ph 7,2 Gh 10 Kh 12 to wyniki ze strony wodociągów :)

Moja wymarzona obsada to :

-Para Skalaròw

-Pielęgniczki Ramireza x2 para lub harem?!

-Pielęgniczki Kakadu x2 para lub harem?! Z tego co poczynałem wstępne wyniki ph pasuje do tych 3 gat.

-Kiryski 6-8 sztuk

-Kirysniki 2 szt.

-Zbrojnik 2 szt .

Bo wiem że pyszczaki przy tej obsadzie odpadają!

Teraz moje pytanie co do tej obsady ilość jaka waszym zdaniem będzie odpowiednia i czy te gatunki mogą żyć w zgodzie ?

Inne gatunki raczej nie wchodzą w grę , no chyba że brzanka sumatrzanska stado ale niechciałbym mieć problemu ze skalarami,bo czytałem że brzanka sumatrzanska może podgryzać:) czekam a odp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-Para Skalarów

-Pielęgniczki Kakadu x2 para lub harem? ( dałbym 2 samce i 2, może 4 samice, tu bym się zastanawiał)

-Kiryski 6-8 sztuk może być

-Kirysniki 2 szt.

-Zbrojnik 2 szt . ( nie dawałbym żadnego z tych gatunków, jeżeli zdecydujesz się na pielęgniczki.

Planujesz BW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedzi, szczerze to nie zastanawiałem się czy to ma być BW . Narazie jest zbiornik i osprzet i chcę dobrać jak najlepszą obsadę względem swoich upodobań no i oczywiście , żeby rybom było dobrze:) ok to rozumiem denne tak jak napisałem jest ok Kakadu harem 1+3 , para Skalaròw , a co myślicie o haremie ramirezek? I dlaczego Zbrojnik odpada?

 

 

EDIT

???

 

Regulamin 6.2

Następnym razem będzie ostrzeżenie.

kubas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...