Skocz do zawartości

ustawienie filtra


Rekomendowane odpowiedzi

Czy ustawienie wylotu filtra ma jakiś wpływ na coś?Jeśli ustawie wylot filtra by woda leciała wzdłuż akwarium , ryby niechętnie pływają w górnej części akwa, więc zmieniłam by było w szerz, ryby zaczęły pływać ładnie po całym akwa , ale moczarki zasłaniające filtr zbladły , a zatem dałem wylot na szybę boczną akwa tak by stłumić siłę wody. Czy ma to na coś wpływ , powtarzam pytanie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Przefiltrowana woda powinna być rozprowadzana po całym akwarium,wtedy jest najlepszy efekt.Dokup deszczownicę, przytwierdz ją wzdłuż tylnej szyby i po kłopocie.

Dołączę do postu swoje pytanie: Czy strumień wody czasem nie przeszkadza rybkom? Czy na noc nie wyłączać filtra?

Pozdrawiam

Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przefiltrowana woda powinna być rozprowadzana po całym akwarium,wtedy jest najlepszy efekt.Dokup deszczownicę, przytwierdz ją wzdłuż tylnej szyby i po kłopocie.

Dołączę do postu swoje pytanie: Czy strumień wody czasem nie przeszkadza rybkom? Czy na noc nie wyłączać filtra?

Pozdrawiam

Tomek

Absolutnie nie wyłączać filtra :!: Ma chodzić 24h. Co do przeszkadzania to myślę, że jednym może przeszkadzać inne lubią w nim pływać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...