Skocz do zawartości

RYBKI


kuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam wiele ulubionych rybek , to tez posiadam 2 akwaria jedno 60 litrowe a drugie 112 litrowe. Moimi ulubionymi rybkami są gurami wszytkie odmiany prętniki te takie w paski , mieczyki molinezje czarne i żaglopłetwe czysto białe i czysto złote , kiryśniki czarnoplamiste , sklalry szczególnie perłowe , bocje szczególnie wspaniałeglonojady zbrojnika niebeieskiego zarówno orginalne jak i w wersji albinotycznej , mułojady danio pregowany danio rózowy pregowany żałobniczki razbory klinowe neonki czerwone i inessa no to chyba tyle starczy jeszcze pewnie by sie co znalazło ale narazie tyle mi przychodzi na mysl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja zaszaleje i powiem że Błazenki :) Są po prostu genialne :) Niestety na razie nie stać mnie na akwa morskie, ale po studiach na pewno będę chciał takie akwarium założyć najlepiej 200l :) Uwielbiam też pyszczaki a szczególnie odmiana Pseudotropheus saulosi i te własnie rybki są w moich najbliższych planach do zbiornika z biotopem malawi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzoon zwariowałeś? pawiooka to potwór niemal pirania tylko bez zębów zjada mniejsze rybki a do tego jest przydka najładniejsze są skalary czarne srebrne i żółto-białe ale wspaniałe są też zbrojniki niebieskie i kiryśniki czarnoplame ze stadnych to najlepsze są kardynałki i razbory :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo lubię giętkozęby i kiryśniki czarnoplame. Lubię się patrzyć jak kopią w podłożu prawie cały czas. :D

Piskorze też są interesujące, nigdy ich nie widać a tylko słychać.

Z ławicowych to lubię danio pręgowane, zwłaszcza tą weloniastą odmianę. Fajnie to wygląda gdy samce płyną blisko siebie i stroszą płetwy. Razbory też są ciekawe. Mi to się zawsze kojarzą z malutkimi piraniami (zupełnie nie wiem czemu xD).

 

Poza tym to lubię jeszcze gupiki, zbrojniki i większość ryb labiryntowatych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uzoon zwariowałeś? pawiooka to potwór niemal pirania tylko bez zębów zjada mniejsze rybki a do tego jest przydka najładniejsze są skalary czarne srebrne i żółto-białe ale wspaniałe są też zbrojniki niebieskie i kiryśniki czarnoplame ze stadnych to najlepsze są kardynałki i razbory :D

ze niby pawiooka jest brzydka??nie zartuj sobie.a ze jest agresywna to nie wazne pytanie brzmialo jakie ryby sa dla ciebie najladniejsze.ja lubie ryby ktore wymagaja tez wiekszej opieki niz np.skalary,ktore sa juz tak popularna ryba ze napewno jest od nich duzo ladniejszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra wybacz ja też lubie bardziej wymagające rybki ale przyznaj że skalary są fantastyczne i mają ciekawy tryb życia ja bym kupił pielegnice jakieś mniejsze zamiast niektórych co mam ale niestety nie mogą żyć ze skalarami czyli niestety tylko powiedz co jest ładnego w pielegnicy pawiookiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...