Skocz do zawartości

Otoski


Mat
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oj chyba nie tylko w warunkach naturalnych się rozmnażają. Na którymś forum akwarystycznym czytałam opisy dziewczyny (w jej wątku akwariowym) o tym że miała młode otoski (conajmniej dwa lęgi o ile pamiętam), pisała nawet w jakiej roślince najcześciej lubią się trzeć. Nie jestem pewna co do tego ile i czy wogóle maluchy dożyły dorosłego wieku, ale napewno się wylęgły.

 

Niestety nie pamiętam gdzie był ten wątek, ale jak na niego jeszcze raz trafię to podam link.

 

dodane:

Wprawdzie to nie ten wątek który czytałam wcześniej, ale jest równiez na temat- małe otoski urodzone w akwarium. Posty użytkowniczki-batman :)

 

hi hi..no i nie dodałam linku przy pierwszej edycji postu :) a tu jest : http://www.aquaswiat.pl/viewtopic.php?t=76

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak znam osobiście akwaryste któremu kilka razy się udało, ale Te ryby są spontaniczne...

Troszke metoda Krishbauma moze tutaj duzo pomóc... Czyli symulowanie pory deszczowej (zmniejszanie temp. wody i zakwaszanie jej i obniżanie twardości)

 

Ale najważniejsze, gdy juz sie narybek urodzi aby podawać mu mielony parzony szpinak, o dziwno nie chce jesć artemii nawet a szpinak bardzo chętnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...