Skocz do zawartości

Wyjeżdzam na dwa dni co zrobic aby rybki nie zdechły???


karolina28
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałabym się Was poradzic co mam zrobić żeby rybki nie zdechły podczas mojej nieobecności.

Wyjeżdżam na wykłady na weekend i nie mam komu powierzyć rybek, jedynie moja mama może przyjść raz dziennie i je nakarmić ale czy to nie za mało??? bo karmie je dwa razy w ciagu dnia.

 

proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze karmione ryby potrafią 2 tygodnie bez pokarmu przetrwać w poprzednie wakacje byłem 2 tygodnie nad morzem po tygodniu od mojego wyjazdu na szczęście babcia przyjechała do nas roślinami sie w ogródku zająć to zadzwoniłem do niej i nakarmiła za tydzień już byłem i nakarmiłem i wszystkie przeżyły nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Możesz też wrzucić parę tabletek tetra wekend jeżeli tak dbasz o swoich podopiecznych."- napisał(a) szyma

 

 

Z tym się akurat nie zgadzam bo nie można karmić na zapas :!: Grozi przejedzeniem ryb!!!! Lepiej już ich nie karmić przez te dwa dni,nic im ie będzie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Możesz też wrzucić parę tabletek tetra wekend jeżeli tak dbasz o swoich podopiecznych."- napisał(a) szyma

 

 

Z tym się akurat nie zgadzam bo nie można karmić na zapas :!: Grozi przejedzeniem ryb!!!! Lepiej już ich nie karmić przez te dwa dni,nic im ie będzie :!:

Po to powstły te tabletki a ryby ich nie zjedzą odrazu-powoli się rozpadają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...