Jump to content

CO zrobić ?

gibon2008
 Share

Recommended Posts

Witam

W moim 240 L baniaku mam już od 5 miesięcy założony fitr JBL 901 i powiem szczerze że nie jestem zadowolony do końca może i woda pod względem biologicznym jest ok ale nie jest czysta . Tzn . pływa wniej jakby jakiś kurz. I teraz myśle czy dołożyć jakiś filtr czy z tym coś zrobić może coś znim nie tak . ? Prosze o Pomoc i rade .

Witam

W moim 240 L baniaku mam już od 5 miesięcy założony fitr JBL 901 i powiem szczerze że nie jestem zadowolony do końca może i woda pod względem biologicznym jest ok ale nie jest czysta . Tzn . pływa wniej jakby jakiś kurz. I teraz myśle czy dołożyć jakiś filtr czy z tym coś zrobić może coś znim nie tak . ? Prosze o Pomoc i rade .

Jaka obsada,jakie zielsko?

A tak wogóle to co napowietrzanie miałoby zmienić wtym że syf jakiś pływa ?

Ostatnio wyczyściłem filtr już z tego wszystkiego dodałem jeszcze dwa startery woda troche zmętniała ale czekam na zniknięcie tego , potem myśle bo mam troche węże od filtra długie i są tak wsadzone do szafki pod akwarium więc zamierzam je skrócić do maksimum żeby pasowały więc pewnie wydajność troche podskoczy a potem bede jak coś kombinował . A od jednego sprzedawcy usłyszałem że lampa UV może mi naprawić mój problem ale niewiem .