Skocz do zawartości

Jakie ryby do cienkiego akwarium?


micmm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, mam akwarium 120x17x37wysokości, jakie ryby do tego dobrać?? Chciałem kilka malawi ale chyba akwarium jest za wąskie i boję się że to zły pomysł. Doradźcie mi jakie rybki dobrze się tam będą czuły. Akwarium ścienne, filtr JBL E700 zew. grzałka 75 W tetratec, napowietrzacz APS 50 tetratec, belka oświetleniowa T8 30 W. W środku łupek filitowy.

 

Dziękuje za pomoc.

 

Luna: Przenoszę do odpowiedniego działu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie racje, że chcę jak najwięcej sprzedać, dlatego pytam Was doświadczonych akwarystów. Mam akwa 120x17x37, a tak naprawdę dopiero zaczynam. Nie zalałem nawet jeszcze wody, bo chcę dopiąć wszystko na ostatni guzik. Dolewać na start tetra safe starter? czy niech woda sama dojrzeje przez 2 tyg. Mam testy więc mogę sprawdzać parametry. A i jeszcze jedno pytanie, mam małe akwarium i w nim 2 glonojady (1 albinos) 3 kirysy takie w kropeczki i bojownika niebieskiego(ma jakieś takie brzydkie płetwy postrzępione). Boję się je przerzucać do nowego akwarium bo nie wiem czy nie są chore. Ostatnio padły mi 2 gurami w ciągu kilku dni, jeden z nich miał niebieski nalot przy skrzelach nic nie chciał jeść kilka dni i był taki jakiś gruby i mało ruchliwy. A kirysy chyba tracą łuskę przy skrzelach, mają apetyt normalny. Czy one może na coś chorują?? Glonojady są duże i szkoda mi się ich pozbywać, jak mogę sprawdzić czy z nimi jest wszystko ok?????? proszę o odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...