Skocz do zawartości

narybek Platki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

pierwszy raz w życiu mam akwarium, a zaczeło się od przygarnięcia bojownika :) Teraz mam 3 Danonki, Kiryska, Glonojada, Platkę i Bojownika. Jedna Platka jakiś czas temu padła, druga została, 2 dni temu mąż odkrył że mamy malutką platkę, niewiemy kiedy przyszła na swiat. Czy jest szansa że przeżyje wśród dorosłych rybek? Narazie siedzi sobie z glonojadkiem pod korzeniem :) Czy ona w ogole coś jje?? Czy należy ją odizolować? Bardzo proszę o podpowiedź. Z góry dziekuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mozna wywalić rybkę?? uratowałam go od śmierci w wc :cry: bardzo go lubię, normalnie jak bardzo łagodny w stosunku do innych rybek, ma tzw. swój swiat i nie bardzo inne rybki go interesują. powiem lepiej, bardzo mu sie podoba platka ktora została i chyba z wzajemnością bo razem sobie lubią posiedzieć :) zjadł maluszka to fakt, ale nie mam zamiaru go wywalić :cry: platka przezyła przypadkiem, celowo nie "starałam sie o młode" ;) teraz będę wiedziała jak się zachować gdy pojawią się nowe i bardziej o nie zadbam :P pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...