Skocz do zawartości

jaki sprzęt do akwarium morskiego 240l


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich! Jestem nowy na tym forum i nie mam zbyt dużego pojęcia o prowadzeniu akwarium morskiego dlatego chciałbym Was prosić o pomoc._Akwarium (morskie) jakie chcę ma mieć 240l pojemności,_potrzebuję się dowiedzieć jaki niezbędny sprzęt muszę kupić,_żeby takie akwarium funkcjonowało bez zarzutów. Z góry dziękuję za pomoc!

 

Pozdrawiam.

 

 

Pisownia. Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Film obejrzałem i trochę moja wiedza się poszerzyła._Jeśli chodzi o doświadczenie z akwarystyką to brak.

Chciałem aby ktoś doświadczony napisał mi co muszę kupić,_żeby założyć takie 240l oceanarium._Akwarium mam upatrzone brak mi wiedzy na temat sprzętu chcę skompletować wszystko a wiedzę o zarybianiu,_hodowli roślin i utrzymaniu odpowiednich warunków już staram się nabywać najpierw chcę skompletować całość i po prostu nie przepłacić niewiedza jednak kosztuje._Więc jeśli ktoś się zna na tym to proszę o kompletną listę co muszę zakupić.

 

 

Mapet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję biorę się za kosztorys? Z kasą nie będzie takiego problemu (bez przesady) bardziej będzie problem z obsadą morską mieszkam w Hiszpanii i jak na razie w żadnym zoologicznym do morskiego akwarium asortymentu nie widziałem.

 

P.S. A jakieś odpieniacze i czy zbiornik techniczny jest konieczny?

 

Luna: Dbaj o pisownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...