Skocz do zawartości

RYbki z dychają w szybkim, tempie...


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wiitam.

[Wybaczcie że nie pisze w pkt, ale nie znam dużo rzeczy (w sumie nie moje akwarium)]

-Mam już akwarium około 2 lat, moje ryby to Molinezje, i chyba glonojad syjamski (nie wiem jak się nazywa ale patrząc w google to chyba to).

Ostatnio zrobiłem trochę porządek i wywaliłem część roślin. Nic w sumie się nie działo...

Kilka dni temu było pełno ślimaków cała przednia szyba... Wylałem całą wodę, nalałem nową i wyczyściłem wszystkie kamienie i roślinki.

Od tamtej pory mam w sumie z 3 małe roślinki, rybki zdychają około 2-3 dziennie... Kiedyś pełno teraz z 5 w tym 1 czarna Molinezja.

Karmie tym pokarmem specjalnym do Molinezji, temperatura to tak 23-25.

I dziś dodałem 1 łyżeczkę soli kuchennej...

Akwarium na 60 litrów wody...

Wgl. nie mam pojęcia o rybkach :P (wspominałem że nie moje).

Pytajcie a dopowiem :<

Wygląd akwarium trochę słabo.

Dołączona grafika

Mam pompkę z filtrem, ale to raczej nie przez pompkę bo jak już mówiłem długo stało akwarium do czasu czyszczenia...

Luna: Dbaj o pisownię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeden powód

KIlka dni temu było pełno ślimaków cała przednia szyba.. Wylałem całą wode, nalałem nową i wyczyściłem wszytskie kamienie i roślinki.

. To jest z całą pewnością przyczyna zdychania rybek. Po prostu zachwiałeś równowagę biologiczną w akwarium.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiesz Sławek, chodzi o to by dożyły chociaż do oddania, a nie padły w przeciągu tygodnia, zanim autor da się przekonać, że musi znaleźć im lepszy dom.

 

Do autora tematu:

Jaki masz ten filtr?

Pewnie przydała by się zmiana.

Taka rada na przyszłość, poszukaj na forum jest temat o rybach, które nadają się do tak małego akwarium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...