Skocz do zawartości

Kula jako krewetkarium


Rekomendowane odpowiedzi

Witam otwieram ten temat ponieważ niektórzy wiedzą, że moja przygoda z akwarium zaczęła się bardzo dziwnie i z dużą ilością błędów początkującego akwarysty. W tym niestety zakup kuli o pojemności około 25l. Rybki mają się już dobrze w 72l natomiast została mi kula z którą nie mam co zrobić. Pomyślałem, że może zrobię w nim krewetkarium. Wiem, że ryby źle się czują w kuli a jak jest z krewetkami ?? Mogły by być trzymane w takiej kuli, z roślinkami i mchami bo je lubią. Proszę o szczere wypowiedzi. Nie chciałbym popełnić błędu i skrzywdzić krewetki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile litrów ma kula.:?:

Jak 10/12l to można by było zrobić mcharium dla krewetek rc, moja koleżanka ma 12l kule i zrobiła czy mcharium z oświetleniem 9w 6500k do tego dała mały filtr 8w specjalny do kul i grzałkę 20w z termoregulatorem.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja koleżanka ma 12l kule i zrobiła czy mcharium z oświetleniem 9w 6500k do tego dała mały filtr 8w specjalny do kul i grzałkę 20w z termoregulatorem.:)

To gdzie tam jeszcze miejsce dla krewetek ?

 

Kolego Ciągnik odpuść sobie i wyrzuć tą kulę,żeby Cię nie korciło ;)

Samo akwa 25L kosztuje 25-35zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja koleżanka ma 12l kule i zrobiła czy mcharium z oświetleniem 9w 6500k do tego dała mały filtr 8w specjalny do kul i grzałkę 20w z termoregulatorem.:)

To gdzie tam jeszcze miejsce dla krewetek ?

 

Kolego Ciągnik odpuść sobie i wyrzuć tą kulę,żeby Cię nie korciło ;)

Samo akwa 25L kosztuje 25-35zł.

W sumie masz rację, nie ma co się rozwodzić trza kulę wyp...... wyrzucić na śmietnik coby komuś innemu nie przyszło do głowy

wykorzystać....

 

Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja bym tam z 25l kulą pomyślał może i głupi pomysł dałem, ale moja koleżanka zrobiła z kuli 12l mcharium tylko dla krewetek z jajkami i tyle, a ma 50l mcharium które jej pomogłem zrobić i dorobiłem jej oświetlenie, bo zamówiłem nie tak dawno jej i dziś u niej byłem, ma już kilka młodych krewetek rc i orange w tej kuli, niedługo od niej odkupie parę orange krewetek i rc.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale moja koleżanka zrobiła z kuli 12l mcharium tylko dla krewetek z jajkami i tyle, a ma 50l mcharium które jej pomogłem zrobić i dorobiłem jej oświetlenie, bo zamówiłem nie tak dawno jej i dziś u niej byłem, ma już kilka młodych krewetek rc i orange w tej kuli

Zmień dealera i przestań bredzić :roll:

Krewetki Orange rozmnażają się,podobnie jak Amano w słonej wodzie.

W związku z tym nie ma możliwości rozmnażania Orange i RC w tym samym zbiorniku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...