Skocz do zawartości

filter a nawoz w plynie ??


Rekomendowane odpowiedzi

witam ma filter tetraec ex 700 jakos tak i mam w nim bioceramike,wegiel gabki biobakle wate i zastanawia mnie jak wlewam do akwarium co dwa tygodnie nawoz Ferro-activ i AquaPlant B to czy filter tego jakos nierozklada ?? bo niby to jest jkas filtracja chemiczna ?? prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ma filter tetraec ex 700 jakos tak i mam w nim bioceramike,wegiel gabki biobakle wate i zastanawia mnie jak wlewam do akwarium co dwa tygodnie nawoz Ferro-activ i AquaPlant B to czy filter tego jakos nierozklada ?? bo niby to jest jkas filtracja chemiczna ?? prosze o odpowiedz

chodzi Ci o filtr?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy leje niepotrzebie nawoz bo jestem z niego zadowolony a mialem wczesniej filter wewnetrzyny tylko z gabka a teraz zmienilem go za zewnetyrzny i mam takio dylemat czy nawuiz jest zneutralizowany przez wegiel i biceramike

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem niedawno z babką właśnie na ten temat,powiedziała że nie powinno się lać do wody, tylko strzykawkom pod roślinki dlatego właśnie że jak wlejesz to wszystko zostanie w filtrze :shock: dla mnie to chore wole tabletki...

z tego co piszesz domyślam się że lejesz wszystko od razu, ponieważ podaje się co dwa tygodnie proponuję ci abyś dawał co tydzień coś innego, w ten sposób też dasz co dwa tygodnie ale nie będzie dużej dawki jednorazowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...