Skocz do zawartości

300L ogólne nowe ryby


Fecita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Posiadam w tej chwili:

5xNeon innesa

5xneon czarny

1xneon czerwony

2xneon zielony

3xmolinezsja czarna

2xmolinezja żółta

4xmieczyk

4xgupik endlera

1xtetra kolor

xx krewetki RD

 

Planuje zakup w tym tygodniu dodatkowych rybek bo akwarium wygląda na opuszczone i pytanie czy nie będzie ich za dużo, wszystkich neonów po 10szt co daje nam 40 neonów, do tego 2 otosy i 4 ampularie czy to już jest za dużo do takiego zbiornika ?

Będę wdzięczny za sugestie i pomysły, może coś jeszcze dopisać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Jeden neon sztuk 70, albo 2 ławice po 30. Czarne i innesa.

 

Z takim rozpiźdźlem w rybach będzie wyglądać na pusto. Potrzebujesz niewiele gatunków w sensownych ilościach.

 

Nie jestem za ogólniakami, wręcz jestem ich przeciwnikiem, ale moja propozycja to:

 

70x neon czarny

3+9x molinezje

16x kirysek spiżowy

1+1 zbrojnik niebieski

2+4 gupik endlera

 

I na pewno pusto nie będzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie.

 

Jeden neon sztuk 70, albo 2 ławice po 30. Czarne i innesa.

 

Z takim rozpiźdźlem w rybach będzie wyglądać na pusto. Potrzebujesz niewiele gatunków w sensownych ilościach.

 

Nie jestem za ogólniakami, wręcz jestem ich przeciwnikiem, ale moja propozycja to:

 

70x neon czarny

3+9x molinezje

16x kirysek spiżowy

1+1 zbrojnik niebieski

2+4 gupik endlera

 

I na pewno pusto nie będzie.

Dzięki za propozycje ale zostanę przy swojej obsadzie, najbardziej chodziło mi żeby to co wybrałem nie było zbyt dużo do tego zbiornika a liczba 70szt jest aż przerażająca ale faktycznie musi to pięknie wyglądać w takiej ławicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie masz ANI JEDNEGO STADA WŚRÓD RYB ŁAWICOWYCH! - - przepraszam modów, poczułem konieczność pisania capsem.

 

10szt jednego gatunku w tak dużym zbiorniku, to jak wysłać kilka 10 osobowych oddziałów pierwszoklasistów do wietnamskiej dżungli i wmówić im, że pozostałe 10osobowe ekipy są inne i nie można im nigdy ufać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, nie masz ANI JEDNEGO STADA WŚRÓD RYB ŁAWICOWYCH! - - przepraszam modów, poczułem konieczność pisania capsem.

 

10szt jednego gatunku w tak dużym zbiorniku, to jak wysłać kilka 10 osobowych oddziałów pierwszoklasistów do wietnamskiej dżungli i wmówić im, że pozostałe 10osobowe ekipy są inne i nie można im nigdy ufać...

 

Ok, nie znam się więc tak pewnie też zrobię ale w mniejszej ilości niż 70, przykładowo po 20? czy też słabo? A wydawało się tak łatwo ehh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

3+9x molinezje

2+4 gupik endlera

 

I na pewno pusto nie będzie.

Nie będzie pusto bo jak mu się zaczną rozmnażać to nie będzie miał co z nimi zrobić.Autorze nie myślałeś o jakiś większych gatunkach typu skalar,pielęgnica zebra?

Myślałem ale zostałem przy małych gatunkach, może w przyszłości w większym litrażu co najwyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...