Skocz do zawartości

[ 30 L ] Początki bywają trudne :P


shail
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@sławek121

 

Małe akwaria można naprawdę fajnie zaaranżować tylko czemu wszyscy chcą tam pakować jak największe rośliny, gruby żwir i masę ogromnych ryb?

100% racji. Tylko drobne rośliny, trawki, wątrobowce. Wszystko o drobniejszej granulacji sprawi, że optycznie akwarium się powiększy. Jestem fanem mniejszych baniaków :D Fajne krewetkarium by zrobił...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@sławek121

 

Małe akwaria można naprawdę fajnie zaaranżować tylko czemu wszyscy chcą tam pakować jak największe rośliny, gruby żwir i masę ogromnych ryb?

100% racji. Tylko drobne rośliny, trawki, wątrobowce. Wszystko o drobniejszej granulacji sprawi, że optycznie akwarium się powiększy. Jestem fanem mniejszych baniaków :D Fajne krewetkarium by zrobił...
Racja.Sam mam dwa takie maluchy i bardzo mi się podobają,le nie z molkami.

 

Zaraz wyjdzie,że tylko mi one tu nie pasują :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shail, poczytaj o prawidłowym zakładaniu akwarium. Gdybyś poczytał to wiedziałbyś, że sztuczne ozdoby są beee

Swoją drogą, chyba napiszę poradnik dla początkujących jakie i jak założyć akwarium, czy nawozić, a jeśli tak to czym i w jaki sposób. Taki poradnik z wieloletnim praktycznym doświadczeniem D:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shail, poczytaj o prawidłowym zakładaniu akwarium. Gdybyś poczytał to wiedziałbyś, że sztuczne ozdoby są beee

Swoją drogą, chyba napiszę poradnik dla początkujących jakie i jak założyć akwarium, czy nawozić, a jeśli tak to czym i w jaki sposób. Taki poradnik z wieloletnim praktycznym doświadczeniem D:

 

w takim razie czekam z niecierpliwością ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noto poco tyle "kasy wkładać" pewnie jakieś 150 zl max. jak nie wiesz podstawowych rzeczy najlepiej zlej wodę ,oddaj ryby ,zostaw rośliny ,wywal kamienie i zrub wszystko od nowa , ale poczytaj przedtem troszkę ;) Niema się co zrażać tylko próbuj jeśli ładnie poprosisz na forum pewnie ktoś ci wyśle jakieś roślinnki z przycinki , tylko będziesz musiał zapłacić za paczuszkę a i może ktoś ci odda parę krewetek RC . Sam miałem takie początki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...