Skocz do zawartości

glonojadek


ralph
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Nie zauważyłem podisu przepraszam. Według mnie możesz dodać z dwa spore glonojady ważne tylko żeby każdy miał własną kryjówkę . Ja dodałem 2 glonojady jeden był trochę większy od drugiego, ten większy zaczął walczyć z moim starym glonojedem o najlepszą kryjówkę pod korzeniem. Stary nie dał się wypędzić teraz każdy ma swoją kryjówkę i nie chce jej oddać rywalowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ups... w sumie wyszło 255 ale skalary policzyłem dł 12 cm kiryśniki 18 cm a zbrojniki 12 myślicie czy denne można troche ulgowo traktować bo mało miejsca zajmują zresztą mam zajęte rożne poziomy w akwarium pielegniczki srodkowy i dolny kiryski i zbrojniki dolny kardynałki razbory i prystelka górny i środkwy skalary cały wiec może to nie tak źle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej miałem gurami ale wyzdychały chciałem po 2 kardynałki i razbory ale sobie daruje i dzieki za pomoc a tak na marginesie ile moga życ prystelka razbory i kardynałki? tylko nie piszcie że kilka lat jak mają warunki bo ja to wiem ale to może byc 3-4 albo 8-9 nigdzie w necie znaleźć nie moge i niech moc bedzie z wami i rybkami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...