Skocz do zawartości

[65L] Lost Temple


gruszkin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ta razbora tam sama pływa?

Tak niestety nie mogłem dla niej znaleźć nowego domu, została mi z starego akwa. Jak ktoś by chciał mogę oddać ;)

Akwarium super dodał bym jakąś czerwoną roślinę dla kontrastu :)

Chenie :) ale tam za bardzo już nie mam gdzie posadzić cokolwiek jest tylko puste miejsce na środku miała tam glośia się rozrastać

Fajnie zielono,roślinki posadzone planowo jedynie glosia jak dla mnie śmiga do góry i psuje całą kompozycję osobiście zastąpiłbym ją" małym heniem "Podoba mi się taki raj dla krewetek.Jak tam 240 startuje bez problemów?

No właśnie ta glosia mi troszkę za bardzo do góry idzie a światło nie jest takie słabe :( może już tam za mało miejsca ma. Już była po przycince bo była jeszcze wyższa ;p troszkę żałuję że właśnie nie dałem tam małego henia.

Nie wiem czy mam teraz przycinać peacock mossa bo się tam na tym korzeniu tak mocno rozrósł że nawet nie wiem gdzie tam jest korzeń ale ładnie wygląda ;p a w tego mossa wszedł mi hydrocotyle japan i obrasta go z wszystkich stron, najwyżej będę go przycinał mocno na tym mchu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu zmieniłeś że już nie jest na linkach tylko na tych podkładkach oświetlenie.

Mam taki sam zestaw takie sama belka i takie samo szkło i ostatnio wywierciłem dziurki w suficie i zmieniłem na podwieszane. O wiele łatwiej teraz jest jak chce coś w akwa zrobić, odsuwam szafkę lekko i mam dostęp a tak to musiałem ściągać całą belkę.

Ładnie ci się rozrasta,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Linki fajne wiadomo wszystko się w akwa łatwiej robi ale musiałem je przestawić a na razie nie mam czasu wiercić kolejnych dziur ;p

Jak oceniasz węgiel w płynie Aqua Artu?

Kupiłem ale nie używam w tym akwa ta butelka to resztka węgla który mi pomagał walczyć z glonami nitkowymi wcześniej w tym akwa. A tak to bimbrownia jest teraz pod to akwa założona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...