Skocz do zawartości

[65L] Lost Temple


gruszkin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, wczoraj przyszło mi nowe akwa wiec od razu wziąłem się do pracy ^^

Sprzęt

filtr kaskada z skimmerem hbl-501

grzłka 75w aquashut

oświeltenie:

2x24w t5 aquawhite

butla co2

Podłożę :

12L ada amazonia z dodatkami do dna

Krewetki deep blue tiger- jak dojrzeje akwa

Foty z telefonu

przymiarka z ułożeniem akwa

Dołączona grafika

By gruszkin at 2012-08-23

podwieszanie lampy(zajęło mi to z parę dobrych h)

Dołączona grafika

By Gruszkin at 2012-08-23

przymiarka z aranżacją jestem nowicjuszem w tych sprawach więc wyszło tak ;p

Dołączona grafika

By gruszkin at 2012-08-23

a tu już parę h po zalaniu

Dołączona grafika

By gruszkin at 2012-08-23

Dołączona grafika

By gruszkin at 2012-08-23

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wy sadzicie te małe sadzonki u mnie to wszystko wypływa :D

Pinceta od ada z 200 zł :lol: albo zwykłą za parę zł ;p i taką sadziłem

niestety nie wiedziałem ze jedna świetlówka ma barwę niebieską ;pale to mój błąd bo nie doczytałem w opisie najwyżej za jakiś czas wymienię.

Zobaczymy jak mi urosną te roślinki z in vitro w 30l baniaczku rosną mi świetnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam po jutrze dojdzie do mnie stadko 10 deep blue tiger, i po długich przemyśleniach jeszcze red sakury w tej samej liczbie i jeszcze świetlówka t5 24w 6500k (zmiana tej niebieskiej). Stan wody w zbiorniku na dziś :

Ph 6.8

gh 9-10

kh 3-4

testy tropicala kropelkowe. No nic chyba czeka mnie kupno filtra ro ehh kolejny wydatek

Zdjęcia z krewetkami dojdą na dniach tym bardziej że rośliny całkiem ładnie rosną nawet tylko na jednej świetlówce 24w

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę, wieczorem zrobię jakieś lepsze. Z watą przyjechały krewetki i wszystkie się jej mocno trzymały to poczekałem aż spokojnie same zechcą zejść. Jeszcze doszły dzisiaj red sakury ale straszne maluchy i mocno zestresowane więc foty będą z nimi jak trochę podrosną i się wybarwia ;p

Dołączona grafika

By gruszkin at 2012-08-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała aktualka, obecnie akwa powoli wydostaje się z mroków średniowiecza gdyż walczyłem bardzo długo z glonami nitkowymi które zaatakowały całe akwa, nie pomagało nic ani większa dawka co2 w płynie ani zaciemnienie na parę dni dopiero kupienie 4 młodych kosiarek(w połączeniu z powyższym) tylko poto żeby pracowały i jak skończą robotę to wrócą do sklepu(do tego bardzo dużo ręcznego usuwania glona, wkładałem też bardzo mocno oblepiona glonem roślinę do dużego akwa z stabilna równowaga i po paru dniach tam glon znikał z niej). Za to dla krewetek to był raj nie karmiłem niczym a wyrosły, rozmnożyły się i wybarwiły się pięknie bardzo szybko.Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile dałeś za krewetki ??

za stadko 10 deep blue tiger cos koło 250 zł, za stadko 10 red sakur 60 zł

 

No właśnie się meczę z ustawieniami manualnymi aparatu żeby wyszło coś przyzwoitego i brakuje mi statywu ;p

Obsada już się zdecydowałem będzie to z 10 samców gupików tylko chciał bym żeby każdy był mocno się różniący od innego ;p

dodaje fotę już jednego z nich.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...