Skocz do zawartości

pyszczaki


Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko ponieważ bardzo mi się podobają pyszczaki chciałbym kupić parę,ale nie wiem czy będą agresywne w stosunku do innych ryb,znajomi mieli parę pyszczaków i nie zabiły żadnej rybki są jakieś łagodne gatunki proszę o poradę(najwyżej oddam jeśli będą agresywne)???

____________________________

2 skalary

2 glonojady

2 pielęgniczki kakadu

2 platki(zwinniki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam

nie znalazłem bardziej podobnego tematu ...

mam pytanko.

trzymam pyszczaki w akwa 325 L - jest super, rozmnażają się, nawet części młodym udaje się przetrwać ;)

Dołączona grafika

akwarium nie jest zbyt atrakcyjne, chcę przerzucić pyszczaki do 720 L. w którym rozmnażały się np.skalary, zauważyłem też kilka razy składanie ikry przez kiryski pstre i spiżowe a i innym rybom też nie było tam źle.

Dołączona grafika

A teraz pytanie ...

to większe akwarium jest już częściowo opróżnione z ryb (skalarów, bocji,neonów, gurami mozaikowych), pozostały takie rybki jak:

dwa kiryśniki, kiryski (pstre, albinosy i spiżowe), kilka glonojadów (zbrojniki i lamparcie, dwie śliczne e-L-ki), jakaś krewetka, no i piękne labeo (12 cm).

Jak myślicie... będzie rzeź po połączeniu w/w ryb z pyszczakami ??

Oczywiście akwarium będzie odpowiednio przygotowane pod pyszczaki.

dodam, że obecnie w "pyszczakach" żyje sobie jeden kiryśnik, oraz caaała rodzina zbrojników (kilka pokoleń - rozmnażają się tam)

próbował ktoś takich "połączeń" ??

z góry dzięki za komentarze :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...