Skocz do zawartości

JBL e900 - wadliwa seria


blashkovsky
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.

 

Mam do Was jedno male pytanko, a wlasciwie do znawcow jesli chodzi o filtry JBL.

Dzisiaj zamierzam kupic przez allegro uzywany filtr e900.

Po wnikliwej lekturze dowiedzialem sie, ze byla wadliwa seria bez uszczelki na koszu kombi.

Teraz podobno ta uczelke dodaja.

 

Pytanko: do ktorego roku/miesiaca ta wadliwa seria byla produkowana? Nie chce trafic na bubel, a szukam tego konkretnego filtra uzywanego juz dosyc dlugo. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam filtr JBL e901 i wiem że w tych modelach jest już dodatkowa uszczelka na koszu, ale na tych modelach wcześniejszych jej nie było (e900) była tylko ogólna, ale to nie była raczej wada tego filtra, lecz co niektórym mogło coś przeciekać z tego powodu, gdy ogólna się przetarła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No blagam, Panowie, o takie rzeczy sie nie czepiajcie bo nie kazdy jest do tego przyzwyczajony to po pierwsze.

To trzeba zmienić przyzwyczajenia ;)

Regulamin czytałeś/akceptowałeś ?

Po drugie nie kazdy ma sprzet z Polski, z polskim pakietem jezykowym.

Jakoś inni,nawet mieszkający poza granicą nie mają z tym problemu i to już jest wciskanie kitu z Twojej strony.

To takie wciskanie bledow na sile, ortografow nie wale - nie ma sie do czego czepiac.

Jest do czego się czepić-Źle się to czyta.

 

Poza tym chyba jest różnica czy robisz komuś łaskę,czy laske ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze forum na ktorym sie ktos do mnie przyczepil o alt. O co jak o co, ale o alt?

Poza internetem tez taki drazliwy jestes?

Temat do zamkniecia. Dzieki za info odnosnie daty wykrycia tej wady.

 

Pozdrawiam

Jestem wyluzowany na necie i poza nim,jednak są tu pewne zasady,których należy się trzymać.

Sam kiedyś dostawałem osty za pisownię,ale jakoś nie narzekam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...