Skocz do zawartości

Kamienie?


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

mam pyszczaki wiec wiadomo ze potrzebuja skaklistego dna z kryjowkami.wszystkie kamienie znalazlem u siebie na podworku i nic rybom sie nie dzieje a nawet im sie podoba :mrgreen: przed wlozeniem do akwarium wyplukalem je najpierw w zimnej wodzie tak zeby woda byla krystalicznie czysta pozniej wyszorowalem je a na koncu zalalem tylko wrzatkiem i odstawilem na okolo 2 min.i tak jak mowilem ryby maja sie dobrze mimo ze nie wygotowywalem kamieni ani razu a co dopiero 3 ;) polecam ta metode bo jest duzo szybciej :lol: P.S. nie wrzucaj przypadekim jakis kawalkow betonu z zatopionymi kamieniami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

znalazłem super kamień gdy bawiłem sie z psem

jest biały

świetnie będzie wyglądał pionowo

wygląda

|, \

|,.\

|,. |

|,.,.\

|,.,./

|,.,,,\

miewięcej tak xD

więc jest pęknięty

lekko ostry

nei pieni sie

przecinki to sa paski ciemno zielone ;]

al nie pisze tego aby sie pochwalić!

więc po wyglądzie można łatwo stwierdzić że jest on idealnie pęknięty z lewej strony

tylko we wnętrznościach kamienia coś sie złoci

tak jakby odrywki złota!

mam g nie wkładac do akwarium?

iśc do jubilera czy jak?

wie ktoś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie wkladajcie zadnych kamieni wapiennych i ze swiecacymi punkatami wyglądającymi na na zelazo bo raz ze wydzielis ie wpan i będziecie mieli na maxa twarda wode a do tego jeszcze rybki padnę ze szkodliwych zwiąsków uwalniających się z takiego kamienia ........... mozna wkladac prawie wszytskie ale czasem trzeba uwazac wygotowanie wystraczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...