Skocz do zawartości

Tajemnicze zdychanie gupików


Rekomendowane odpowiedzi

Dlaczego, dobrze je karmię 3-4 razy dziennie po małych porcjach... Pomóżcie !

Jak mam być szczery, to dlatego że sam pokarm do szczęścia im nie wystarczy i pewnie niepoprawnie opiekujesz się akwarium. Jakikolwiek wstęp do dalszej rozmowy:

przeczytaj-zanim-zalozysz-nowy-temat-t14640.html

zanim-zalozysz-temat-przyczyny-powstawania-chorob-u-ryb-t34143.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się zajmuję ! Mają klarowną wodę wymienianą co 2 dni i zróżnicowany pokarm, duże akwa, dobre oświetlenie, filtr pompka odmulacz. Wszystko jest i najpierw się zapytaj a potem oceniaj !

 

Edit

 

I gdy je oglądam ( martwe i żywe ) nie widzę żadnych oznak chorób, przestudiowałam parę książek o chorobach i byłam u zoologa on też nie wie.... Więc myślałam że tutejsze społeczeństwo mi pomoże...

 

Nie pisz post pod postem, jeśli nie minęły 24 h.

Używaj opcji edytuj.

Dulle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają klarowną wodę wymienianą co 2 dni

No właśnie, w tym jest problem, że Ty masz przekonanie że dobrze wszystko robisz, a już widzę że tak nie jest.

Ryby nie umierają bez przyczyny i to na pewno nie jest ich wina.

 

Jakie akwarium. Jakie filtr. Wartości "duże", "dobre" i "jest" nic mi nie mówią. Wodę co dwa dni wymieniasz całą? Na jaką? Jakie parametry wody? Akwarium dojrzewało przed wpuszczeniem ryb min. 2 tygodnie? Podaj wszystkie potrzebne rzeczy. To że wszystko jest, to trochę mało. Oprócz tego że jest, musimy wiedzieć jakie jest i jak opiekujesz się akwarium, bo już po tym co napisałaś stwierdzam że robisz to niepoprawnie.

 

Żeby pomóc, potrzebujemy informacji. Równie dobrze mogę napisać:

Zdechł mi kot. Dlaczego? No dlaczego?! Miał karmę, wychodził na dwór. Dlaczego umarł?

Zero konkretów. Najpewniej ryb nie zabija choroba, tylko niestabilne parametry, ale żeby cokolwiek ocenić, potrzebne są informacje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...