Skocz do zawartości

Wyjazd, a rybki ??


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, muszę zostawić rybki na 2 dni bez jedzenia bo mam wyjazd i nie mam nikogo kto by mógł je podkarmić. Czy to nie będzie rybkom sprawiało problemu że przez dwa dni będą bez jedzonka i światła ?? Jakieś dzienne przez okno wpadnie ale świetlówki nie będą świecić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, muszę zostawić rybki na 2 dni bez jedzenia bo mam wyjazd i nie mam nikogo kto by mógł je podkarmić. Czy to nie będzie rybkom sprawiało problemu że przez dwa dni będą bez jedzonka i światła ?? Jakieś dzienne przez okno wpadnie ale świetlówki nie będą świecić :)

Nie będzie to wielki problem - rybska bez jedzenia i z 10 dni przeżyją ;)

Co do światła - zakup sobie coś takiego http://allegro.pl/timer-wylacznik-wlacz ... 33462.html

Ustawisz sobie precyzyjnie o której dzień w dzień lampki się będą włączały i wyłączały - zawsze jedna rzecz mniej o której trzeba pamiętać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedmówca wyjaśnił już wszystko, zdrowe rybki to głodne rybki jak to gdzieś kiedyś przeczytałem. Ja swoim raz w tygodniu nawet jeśli nie wyjeżdżam robię głodówkę.Jeszcze tylko, mogę zdecydowanie polecić Ci zakup włącznika czasowego. Nie musi być elektroniczny. Ja zakupiłem za 10 złotych w markecie analogowy i jestem z niego bardzo zadowolony. Ułatwia zdecydowanie życie;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...