Skocz do zawartości

Mini BW


Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.Bardzo podoba mi się biotop BW jednak dla Drugiej Połowy jest skrajnie nieatrakcyjny.Dlatego rearanż zbiornika dużego nie wchodzi w grę.Mam jednak małe 30 litrowe akwarium które mógłbym wykorzystać.Pytanie brzmi czy jest sens organizacji BW w takiej kałuży? Obsadą byłyby Razborki Koreańskie sztuk 6,mam już gotowe korzenie (gotują się) i pistię + anubiasa jako florę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się podoba to sens jest. Wydaje mi się że zmieścisz 10 sztuk, jeśli nic więcej tam nie będzie. Zrezygnuj jednak z pistii i załatw limnobium. Jest drobniejsze i nie zarośnie ci 100% wnętrza akwarium korzenie maja max 6 cm, z reguły jakieś 4. Anubias jest zbędny. Jak już to jakieś zwartkowato podobne coś. Wtedy będziesz mieć azjatyckie z krwi i kości. Ale i tak zostałbym przy samym limnobium i ewentualnie jakimś jednym mniejszym zamszonym korzeniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Ci się podoba to sens jest. Wydaje mi się że zmieścisz 10 sztuk, jeśli nic więcej tam nie będzie. Zrezygnuj jednak z pistii i załatw limnobium. Jest drobniejsze i nie zarośnie ci 100% wnętrza akwarium korzenie maja max 6 cm, z reguły jakieś 4. Anubias jest zbędny. Jak już to jakieś zwartkowato podobne coś. Wtedy będziesz mieć azjatyckie z krwi i kości. Ale i tak zostałbym przy samym limnobium i ewentualnie jakimś jednym mniejszym zamszonym korzeniu.

Korzeni szykuje się spora gęstwinka jak ułożę,wrzucę fotki celem konsultacji.Limnobium faktycznie prezentuje się lepiej więc pistia wyląduje w zbiorniku głównym.To będzie jednogatunkowe akwarium więc około 10 szt. razborki można wrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...