Skocz do zawartości

kupować to akwarium z szafką?


kicia123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam prosiłam was już o radę, wtedy chodziło o akwarium ferplast dubai 100 białe. Odradziliście mi może i dobrze w każdym razie tamto już zostało sprzedane. Teraz zastanawiam się nad tym osoba sprzedaje cały komplet razem z zawartością jak patrzyłam na innych portalach komplet takiego akwarium to wydatek blisko 1500zł ja mam okazję kupić za 600zł. Były w nim wymieniane żarówki co zresztą widać na zdjęciach . Zastanawia mnie obsada czy jest dobrze dobrana i czy mogę wrzucić tam jeszcze 4 gupiki i 4 kiryski spiżowe? Czy odradzacie mi kupno tego akwarium może lepiej np. kupić puste? proszę o szybką rade muszę decyzję podjąć do jutra.

Pozdrawiam!

ps. załączone przeze mnie zdjęcia to tylko wnętrze klikając w ten link macie pokazaną całość.

http://link.marktplaats.nl/546987404

 

ostatnie zdjęcie przedstawia akwarium już sprzedane które mi odradzaliście (400zł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś z nl?

Jeśli tak to go nie bierz,za ta cenę kupisz większe i w lepszym stanie z zewnętrznym kubłem.

Szukaj dalej,może jak znajdę czas i mi przypomnisz na pw to tez coś poszukam.

Na MP można za 150€ znaleźć ładniejsze akwaria.

Daj znać skąd jesteś na pw.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupuj ryb z akwarium,nigdy gdy nie masz 100% pewności że sprzedający o nie dbał dostatecznie.

Mogą być chore,mogą ze sobą walczyć,akwarium może być przerybione a i tak sprzedający ci powie że jest okej.

To jeden z powodów z jakiego tu sprzedają akwaria,a tłumaczą zwykle brakiem czasu na zajmowanie się nim.

Dwa tak kupiłem i dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...